راه‌اندازی موتورسیکلت فوریت‌های شهری در تهران

شهردار منطقه 13 تهران از راه اندازی موتور فوریت های شهری ۱۳۷ توسط شهرداری برای اولین بار در کشور خبر داد.

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از فارس، مجتبی شکری، شهردار منطقه 13 تهران درباره نخستین موتور فوریت های شهری اظهارداشت: تاب آوری در برابر بحران های پیش رو در شهر تهران یکی از دغدغه های مدیریت شهری است بر همین اساس در پانزدهمین سالگرد تاسیس سامانه ۱۳۷ و در راستای تحقق سه اصل سرعت، دقت و صحت، شهرداری منطقه ۱۳  اقدام به راه اندازی و تجهیز موتور فوریت های شهری ۱۳۷ کرد.

وی افزود: از این طریق، ناوگان خدمات رسانی در این منطقه تقویت و خدمات رسانی و رفع خطر  محیط شهری را به کوتاه ترین زمان ممکن برساند.

شکری بیان داشت: با توجه به اینکه اولویت خدمات رسانی به شهروندان، رفع خطر و ایجاد راهی برای کوتاه کردن مسیرهای خدمات رسانی خصوصا در بافت فرسوده  است راه اندازی موتور فوریت های شهری در منطقه ۱۳، این مسیر را هموارتر از گذشته کرد . 

شهردار منطقه ۱۳ تهران در خصوص مزیت های راه اندازی موتور فوریت های شهری ۱۳۷ افزود: با توجه به وجود با فت فرسوده در منطقه ۱۳ و اولویت رفع خطردر این نقاط به لحاظ دسترسی،  این اقدام می تواند برای مسئله امداد رسانی در شرایط بحرانی گره گشا باشد.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از امکانات از اهداف این طرح بوده است که منطقه ۱۳ با استفاده از پتانسیل موجود فرصت جدیدی برای خدمات رسانی به شهروندان ایجاد کرده  است.

انتهای پیام/

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
منبع
فارس
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا