محل‌های هفت‌گانه ترخیص موتورسیکلت ها در تهران اعلام شد

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به ابلاغ ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی گفت: بر اساس طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی از فردا به مدت دو ماه همزمان در سراسر کشور در پایتخت اجرا می‌شود.

وی افزود: تمام مراجعین باید از طریق پلیس +۱۰ اقدامات لازم در راستای ترخیص موتورسیکلت‌های خود را داشته باشند.

وی بیان کرد: بعد از اینکه افراد به پلیس +۱۰ مراجعه کردند، بحث ترخیص سیستمی انجام می‌شود و به پلیس راهور انتقال داده می‌شود و مشکل ترخیص آن موتورسیکلت حل می‌شود. اگر موتورسیکلتی دارای نقص باشد به افراد اعلام می‌شود که به ستاد ترخیص مراجعه کنند و از آنجا موتورسیکلت‌های خود را ترخیص کنند.

همه خانی متذکر شد: با توجه به اینکه این طرح به مدت دو ماه برگزار می‌شود، ما هفت محل برای ترخیص موتورسیکلت‌ها در نظر گرفتیم و ستاد ترخیص زنجان فقط اختصاص به ترخیص خودرو دارد و از آنجا هیچ موتورسیکلتی ترخیص نمی‌شود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به هفت محل ترخیص موتورسیکلت در پایتخت گفت: افراد در مناطق شهرداری یک، دو و سه باید به منطقه سه پلیس راهور به آدرس بزرگراه حقانی روبروی پارک آب و آتش مراجعه کنند و همچنین تلفن این مرکز ترخیص عبارت است از ۳۸۸۸۸۰۹۰۹.

همه خانی تصریح کرد: افراد در مناطق شهرداری ۶، ۱۱، ۱۲ و ۱۷ به منطقه ۱۱ پلیس راهنمایی رانندگی واقع در میدان قزوین، جنب پارک رازی، خیابان شهید مرادی به شماره تلفن ۵۵۴۰۱۰۸۰ مراجعه کنند.

وی افزود: افراد در مناطق ۱۳، ۱۴ و ۱۵ شهرداری تهران به منطقه ۱۵ راهنمایی و رانندگی واقع در خیابان خاوران، ابتدای خیابان ابوذر به شماره تلفن ۳۳۸۱۳۵۲۵ مراجعه کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ ادامه داد: افراد واقع در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران به منطقه ۸ پلیس راهور به آدرس بزرگراه رسالت، تقاطع باقری به شماره تلفن ۷۷۸۸۷۶۶۵ مراجعه کنند.

همه خانی اظهار داشت: افراد در مناطق ۹، ۱۷ و ۱۸ شهرداری تهران به منطقه ۱۷ پلیس راهور واقع در خیابان آیت الله سعیدی، نبش خیابان شهید کاشانی، به شماره تلفن ۶۶۶۶۱۸۸۸ مراجعه کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: افراد در مناطق ۱۶، ۱۹ و ۲۰ شهرداری تهران به پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۱۶ به آدرس خیابان شهید رجایی، خیابان سازمان هلال احمر به شماره تلفن ۵۵۳۳۰۰۸۵ مراجعه کنند.

همه خانی افزود: افراد در مناطق ۵، ۱۰، ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران به پلیس راهنمایی و رانندگی واقع در خیابان خلیج فارس، خیابان رهنما به شماره تلفن ۶۶۵۵۵۰۸۸ مراجعه کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمامی ستادهای ترخیص لازم است، گفت: موتورسیکلت‌هایی که پلاک زوج دارند، در روزهای زوج و آنهایی که پلاک فرد دارند در روزهای فرد برای ترخیص مراجعه کنند و موتورسیکلت‌های فاقد پلاک می‌توانند همه روزه مراجعه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه فقط دو ماه برای این طرح در نظر گفته شده است، روزهای تعطیل و جمعه‌ها نیز برای ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در نظر گرفته و افراد می‌توانند در این مدت مراجعه کنند.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا