محل‌های هفت‌گانه ترخیص موتورسیکلت ها در تهران اعلام شد

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به ابلاغ ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی گفت: بر اساس طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی از فردا به مدت دو ماه همزمان در سراسر کشور در پایتخت اجرا می‌شود.

وی افزود: تمام مراجعین باید از طریق پلیس +۱۰ اقدامات لازم در راستای ترخیص موتورسیکلت‌های خود را داشته باشند.

وی بیان کرد: بعد از اینکه افراد به پلیس +۱۰ مراجعه کردند، بحث ترخیص سیستمی انجام می‌شود و به پلیس راهور انتقال داده می‌شود و مشکل ترخیص آن موتورسیکلت حل می‌شود. اگر موتورسیکلتی دارای نقص باشد به افراد اعلام می‌شود که به ستاد ترخیص مراجعه کنند و از آنجا موتورسیکلت‌های خود را ترخیص کنند.

همه خانی متذکر شد: با توجه به اینکه این طرح به مدت دو ماه برگزار می‌شود، ما هفت محل برای ترخیص موتورسیکلت‌ها در نظر گرفتیم و ستاد ترخیص زنجان فقط اختصاص به ترخیص خودرو دارد و از آنجا هیچ موتورسیکلتی ترخیص نمی‌شود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به هفت محل ترخیص موتورسیکلت در پایتخت گفت: افراد در مناطق شهرداری یک، دو و سه باید به منطقه سه پلیس راهور به آدرس بزرگراه حقانی روبروی پارک آب و آتش مراجعه کنند و همچنین تلفن این مرکز ترخیص عبارت است از ۳۸۸۸۸۰۹۰۹.

همه خانی تصریح کرد: افراد در مناطق شهرداری ۶، ۱۱، ۱۲ و ۱۷ به منطقه ۱۱ پلیس راهنمایی رانندگی واقع در میدان قزوین، جنب پارک رازی، خیابان شهید مرادی به شماره تلفن ۵۵۴۰۱۰۸۰ مراجعه کنند.

وی افزود: افراد در مناطق ۱۳، ۱۴ و ۱۵ شهرداری تهران به منطقه ۱۵ راهنمایی و رانندگی واقع در خیابان خاوران، ابتدای خیابان ابوذر به شماره تلفن ۳۳۸۱۳۵۲۵ مراجعه کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ ادامه داد: افراد واقع در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران به منطقه ۸ پلیس راهور به آدرس بزرگراه رسالت، تقاطع باقری به شماره تلفن ۷۷۸۸۷۶۶۵ مراجعه کنند.

همه خانی اظهار داشت: افراد در مناطق ۹، ۱۷ و ۱۸ شهرداری تهران به منطقه ۱۷ پلیس راهور واقع در خیابان آیت الله سعیدی، نبش خیابان شهید کاشانی، به شماره تلفن ۶۶۶۶۱۸۸۸ مراجعه کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: افراد در مناطق ۱۶، ۱۹ و ۲۰ شهرداری تهران به پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۱۶ به آدرس خیابان شهید رجایی، خیابان سازمان هلال احمر به شماره تلفن ۵۵۳۳۰۰۸۵ مراجعه کنند.

همه خانی افزود: افراد در مناطق ۵، ۱۰، ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران به پلیس راهنمایی و رانندگی واقع در خیابان خلیج فارس، خیابان رهنما به شماره تلفن ۶۶۵۵۵۰۸۸ مراجعه کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمامی ستادهای ترخیص لازم است، گفت: موتورسیکلت‌هایی که پلاک زوج دارند، در روزهای زوج و آنهایی که پلاک فرد دارند در روزهای فرد برای ترخیص مراجعه کنند و موتورسیکلت‌های فاقد پلاک می‌توانند همه روزه مراجعه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه فقط دو ماه برای این طرح در نظر گفته شده است، روزهای تعطیل و جمعه‌ها نیز برای ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در نظر گرفته و افراد می‌توانند در این مدت مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا