مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

خرید ۱۰۱ دستگاه موتورسیکلت برای بهورزان جنوب کرمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: یک‌صدو یک دستگاه موتورسیکلت با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال ویژه بهورزان مراکز بهداشت و درمان تابعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خریداری و توزیع شد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از فارس، دکتر علی اصغر خیرخواه با اشاره به اهمیت فراهم کردن، زمینه ارائه خدمات بهداشتی به‌دلیل وسعت حوزه دانشگاه اظهار داشت: یک‌صدو یک دستگاه موتورسیکلت با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال ویژه بهورزان مراکز بهداشت و درمان تابعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خریداری و توزیع شد.وی با بیان اینکه بهورزان نقش اساسی در ارائه خدمات بهداشتی در نظام سلامت را ایفا می‌کنند، افزود: این موتور سیکلت‌ها در راستای ارائه خدمات به مردم منطقه به بهورزان بر اساس اولویت‌های در نظر گرفته شده واگذار می‌شود.خیرخواه با بیان اینکه ۴۲۸ خانه بهداشت و ۴۸ پایگاه سلامت در جنوب کرمان فعال است، تصریح کرد: بر اساس اینکه بهورزان برای انجام وظایف بهداشتی مانند بازدیدها، مراقبت‌ها و غیره در روستاهای محل خدمت نیازمند وسیله نقلیه هستند این موتورسیکلت‌ها در اختیار آنها قرار می‌گیرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: خانه‌های بهداشت با فاصله دور از روستاهای تحت پوشش، مناطق با جاده‌های صعب‌العبور، جمعیت پراکنده، خانه بهداشت تازه تاسیس و یا مستهلک بودن، موتور سیکلت‌های قبلا واگذار شده در اولویت توزیع قرار دارند.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
فارس
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا