همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

درباره تجهیز گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی به موتورسیکلت‌های حامی شهر

احمدی صدر از مجهز شدن گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر به چندین دستگاه موتورسیکلت برای تسریع روند ارائه خدمات خبر داد.

 به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد احمدی صدر گفت: باتوجه به شروع فصل سرما و لزوم فعالیت‌های دقیق و شبانه روزی گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی (حامی شهر) چند دستگاه موتورسیکلت در طرح‌های ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب‌ها و بی خانمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: فعالیت موتورسیکلت‌ها با هدف بالا بردن سرعت عمل شناسایی و ساماندهی بی خانمان‌ها و کارتن خواب‌ها در محلات و معابری که تردد خودرویی امکان پذیر نیست صورت خواهد گرفت.

احمدی صدر خاطر نشان کرد: این موتورسیکلت‌ها هم اکنون در طرح‌های گشت حامی شهر مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی از پایگاه‌های خدمات اجتماعی مناطق نیز از این امکان برخوردار شده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت گشت‌های حامی شهر در حوزه‌های گوناگون آسیب‌های اجتماعی به شکل شبانه روزی گفت: گشت‌ها بدون یک روز تعطیلی در طول سال فعالیت دارند، از همین رو در یک برنامه ریزی به عمل آمده تمامی خودرو‌های (ون) گشت‌های حامی شهر، نوسازی شدند.

احمدی صدر با عنوان اینکه هم اکنون این خودرو‌ها در نقاط گوناگون شهر تهران به ویژه نقاط کلونی آسیب زا حضور دارند و مشغول ارائه خدمات هستند، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با ورود خودرو‌های جدید به ناوگان گشت‌های حامی شهر، توانستیم طرح برخورد با نقاط کلونی آسیب زای معتادان متجاهر را به شکل ویژه‌ای اجرا کنیم.

 پایان پیام/

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا