تجربه‌ای برای مفسدان اقتصادی/ مزایده موتورسیکلت‌های بابک زنجانی + قیمت پایه

به تازگی آگهی مزایده موتورسیکلت ها و خودروهای لوکس بابک زنجانی توسط قوه قضاییه منتشر شده است و متقاضیان می توانند از ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ جهت شرکت در این مزایده اقدام کنند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، با توجه به اطلاعیه منتشر شده در این مزایده بخشی از اموال منقول و غیرمنقول بابک زنجانی به فروش می رسند. در میان ردیف اموال اعلام شده، نام چهار خودرو و دو موتورسیکلت گران قیمت و لوکس به چشم می خورد.

همچنین در مزایده اموال بابک زنجانی دو موتور سیکلت هوندا و سوزوکی با شرایط بدون پلاک به فروش می رسند. نوع موتورسیکلت هوندا بابک زنجانی از نسخه گلدوینگ با پیشرانه ۱٫۸ لیتری ۶ سیلندر است که رنگ مشکی دارد. احتمالاً این موتورسیکلت جز نسخه های سفارشی و تغییر یافته این سری از محصولات کروزر هوندا است. همچنین موتورسیکلت سوزوکی که در این مزایده نام آن عنوان نشده است از نوع هایابوسا بوده و به پیشرانه ۱٫۳ لیتری ۶ سیلندر مجهز است.

متقاضیان این مزایده می توانند در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۵ نسبت به بازدید از خودروها و موتورسیکلت های بابک زنجانی اقدام کنند و اعداد پیشنهادی خود را اعلام نمایند. بر اساس این اطلاعیه، نتیجه مزایده ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ مشخص می شود.

پایان پیام/

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید
منبع
اسب بخار
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا