تعامل بیشتر با مجموعه‌های دانشگاهی و دانش محور در جهت رشد و ارتقای صنعت‌گران

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، اصغر مصاحب در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی بیان کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران رویکرد اقتصاد مقاومتی دارد و ظرفیت‌های مختلف تولیدی و کارآفرینی را برای صنعت‌گران و سرمایه‌گذاران صنعتی ایجاد کرده است.

او در ادامه افزود: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای واحدهای صنعتی در حوزه صنایع کوچک برنامه‌های ویژه‌ای مانند عارضه‌یابی صنعتی، پیاده‌سازی پروژه ‌ای بهبود و ارایه مشاوره توسط نخبگان صنعتی و دانشگاهی دارد تا واحدهای صنعتی از تمام ظرفیت‌های کشور و ظرفیت خاص مناطق به خصوص برای مناطق روستایی بهترین بهره‌گیری را داشته باشد.

مصاحب با اشاره به امضای تفاهم‌نامه در این نشست آن را مثبت برشمرد و ادامه داد: همکاری‌های مطلوب شرکت استانی با دانشگاه فردوسی در جریان است که با امضای این تفاهم‌نامه، همکارها عمیق‌تر خواهد شد و یک هم افزایی مطلوبی ایجاد می‌شود که عامل‌های اصلی که واحدهای صنعتی، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه هستند تاثیرگذاری آن را خواهند دید.

او عنوان کرد: وظیفه خود می‌دانیم تا با تعامل بیشتر با مجموعه‌های دانشگاهی و دانش محور زمینه رشد و ارتقای صنعت‌گران را فراهم کنیم و برای کمک به مدیریت و حل مسایل صاحبان صنایع گام برداریم.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، افزود: اهداف این تفاهم‌نامه در جهت برقراری ارتباط منظم و سازمان یافته و بهره گیری از توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، مشاوره‌ای و فناوری با محوریت تولید است.

مصاحب خاطرنشان کرد: مدت اعتبار این تفاهم‌نامه از زمان شروع همکاری مشترک سه سال بوده که مقرر شده بر اساس اعلام نیاز، ارایه خدمات مشاوره علمی و تخصصی در حوزه‌های مختلف موضوع تفاهم‌نامه، شناسایی و به‌کارگیری ظرفیت پژوهشی و تشکیل کار گروه‌ها و شبکه‌های پژوهشی مرتبط با موضوعات دیگر تفاهم نامه در حوزه تولید انجام شود.

گفتنی است که تفاهم‌نامه همکاری میان شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی با محوریت تولید و حمایت از ایده‌های نو و تأسیس شرکت‌های دانش بنیان با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، امضا شد.

در مراسم امضای این تفاهم نامه، مدیرعامل شرکت ساپکو، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و رییس دانشگاه فردوسی حضور داشتند.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا