تسهیلات ویژه پلیس برای ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی چهارمحال و بختیاری

به گزارش موتورسیکلت نیوز، ایرج حسین‌پور امروز در شهرکرد، گفت: به مناسبت اعیاد مبارک، تسهیلات ویژه‌ای برای ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌های سطح استان در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در راستای تکریم و خدمات‌رسانی به هم استانی‌های گرامی در آستانه اعیاد مبارک پیش رو، فرماندهی انتظامی استان در نظر دارد از مورخ 17 آبان به مدت 2 ماه نسبت به ترخیص کلیه موتورسیکلت‌های متوقف شده در پارکینگ‌های استان اقدام کند.

وی افزود: در اجرای این طرح، موتورسیکلت‌هایی که از ابتدای سال 98 به قبل در پارکینگ می‌باشند و دارای اسناد مالکیت بوده و موانع ترخیص از جمله دستور قضایی یا تصادفات دارای پرونده مفتوح در محاکم قضایی نداشته باشند، با شرایط ویژه از جمله تقسیط جریمه‌ها، تسهیل در خصوص افراد فاقد گواهینامه و بیمه‌نامه شخص ثالث قابل ترخیص هستند.

حسین‌پور یادآور شد: بدیهی است در صورت عدم مراجعه مالکین محترم پس از مدت تعیین شده، موتورسیکلت‌ها به منظور مزایده در اختیار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) قرار می‌گیرند.

وی بیان داشت: هم استانی‌های گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به یکی از دفاتر پلیس+10 در مرکز استان و ستادهای ترخیص پلیس راهور در شهرستان‌ها مراجعه نمایند.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا