باید فضای خوبی برای ارتقای مهارت رانندگان ایجاد کنیم

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، دکتر محسنی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه با فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: شهرداری تهران با جامعه آماری بزرگی روبروست و ۱۰ میلیون نفر شهروند تهرانی مخاطبین آن هستند و به طور مشخص سالانه ۳ میلیون نفر با سازمان ورزش شهرداری ارتباط و همکاری تنگاتنگ دارند.

وی اظهار داشت: در لیگ هایی که سازمان ورزش شهرداری در سال برگزار می کند، بیش از یک میلیون و دویست و پنجاه هزار جوان و نوجوان تهرانی در ۸۰ رشته ورزشی حضور پیدا می کنند که از بین این جوانان و نوجوانان محصولی به عنوان استعداد به فدراسیون های مختلف معرفی می شوند.

محسنی گفت: سازمان ورزش شهرداری به عنوان یک سازمان متولی ورزش همگانی و شهروندی؛ پایه انتخاب استعدادهای ۵۱ فدراسیون ورزشی است.

 وی با بیان اینکه هدف ها مشترک است گفت: آنجا که پرچم سه رنگ کشورمان باید بالا رود همه ما یار و یاور یکدیگر هستیم و نام و نشان مطرح نیست.

محسنی با بیان اینکه ما مهارت‌های کمی در زندگی داریم، گفت: یکی از مهمترین مهارتها، مهارت رانندگی است که متاسفانه آمار تلفات مان در این حوزه زیاد است و باید دست به دست هم دهیم تا فضای خوبی برای ارتقای مهارت رانندگان در خیابانها و معابر و جاده ها ایجاد کنیم.

 وی با بیان اینکه در کنار فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری هستیم گفت: شهر ما ظرفیت بزرگی دارد و در حال حاضر ۴ دهکده ورزش را طراحی کردیم و برای ایجاد سایت موتورسواری و اتومبیلرانی در این چهار دهکده آمادگی داریم.

 محسنی در پایان گفت: امیدواریم با همکاری خوب آقای ناظمی این تفاهم نامه تبدیل به چند قرارداد قوی شود و ما پایه ورزش شهروندی را به صورت اصولی و پویاتر ادامه دهیم.​

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا