ایجاد پیست موتورسواری در اهواز به کمک سپاه

برای درج آگهی رایگان کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، ابراهیم جوانمردی رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خوزستان گفت: پیست موتورسواری در اهواز  با همکاری سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، فدراسیون موتورسواری، اداره‌کل ورزش و جوانان و هیئت موتورسواری در اقدامی جهادی به مدت یک هفته آماده بهره‌برداری شود.

او بیان داشت: این پیست با رعایت کامل مسایل ایمنی و استاندارد، در زمینه آموزش و ارتقاء نیرو‌های متخصص و جهت استعدادیابی احداث شد و به صورتی طراحی شده است که قابل ارتقاء بوده و امکان برگزاری مسابقات کشوری را داشته باشد.

جوانمردی افزود: مدیر بخش موتورسواری فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری به همراه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و جانشین سپاه حضرت، ولی عصر (عج) استان، از محل ساخت و طراحی پیست موتورسواری در اهواز بازدید کردن سپس از ورزشگاه غدیر اهواز که ۴۴ هکتار و دارای زمین‌های بسیار است، جهت احداث پیست موتورکراس بازدید داشت.

رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری خوزستان تصریح کرد: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان در تلاش است که بر امکانات سخت‌افزاری رشته‌های تحت پوشش بیافزاید تا ضمن جذب علاقه‌مندان، ورزشکاران استان با دغدغه کمتری به فعالیت بپردازند.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا