گروه ديده‌بان شفافيت توسط پايگاه خبرى موتورسيكلت نيوز تشكيل مى‌شود/ امضاهاى طلايى در زير ذره‌بين قرار مى گيرد

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، از اين پس براى ارتقاى سلامت ادارى و رفع موانع توليد، اين پايگاه خبرى مطالبه‌گری و پرسش‌گری را به طور جدى در برنامه كارى خود قرار خواهد داد.

نژاديان عنوان كرد كه سال گذشته مهدى محسنيان استاد دانشگاه ارتباطات در نشست تخصصى دفتر مطالعات و برنامه‌ريزى رسانه‌هاى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى عنوان كرد: ‘مهم‌ترين كار رسانه‌ها ديده‌بانى قدرت است و رسانه‌ها بايد قبل از قوه قضائيه و ديگر نهادها و سازمان‌ها با شفاف‌سازى، كاشف فساد در جامعه باشند.

استاد دانشگاه ارتباطات در آن نشست گفت: رسانه‌ها هم چراغ راهنما و هم آئينه و ديده‌بان جامعه هستند و رسانه‌ها قبل از هرچيزى يكى از مهم‌ترين كارهايشان ديده‌بانى قدرت است. 

اين پيشكسوت رسانه و مطبوعات، تاكيد كرد: رسانه‌ها بايد در جامعه آئينه و هم چراغ راهنما برای همگان باشند. 

محسنيان راد تصريح كرد: امروز جهانى مقابل ما قرار گرفته است كه به شدت مقررات زدايى را پيش گرفته است.’

در ادامه محمدعلى نژاديان افزود: براى تحقق رونق توليد، به زودى گروهى از خبرنگاران حرفه‌اى را مسئول توليد اخبار تحقيقى، در خصوص موانع توليد و كشف مجارى فساد خواهيم كرد.

وى گفت: در حوزه توليد و واردات و در خصوص امضاهاى طلايى و اخذ مجوزهاى غيرقانونى ممكن است با دو موضوع مهم مواجه شويم؛ رشوه دهنده و رشوه گيرنده. حال قصد داريم اين موضوع را نيز مورد تحقيق و بررسى‌هاى مستمر قرار داده و شفاف‌سازى كنيم، تا اگر فردى بخواهد به ساحت سلامت ادارى، امنيت اقتصادى كشور و توليد ضربه بزند از كار خود منصرف شود.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا