افزایش نقل و انتقال موتورسیکلت دست دوم در سال ١٣٩٨

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سرهنگ علی محمدی با اشاره به آمار خودروهاى فعال در کشور اظهار داشت: در سطح کشور 21 میلیون 778 هزار خودروی فعال و پلاک نصب شده داریم که از این تعداد، بیش از 4 میلیون و 219 هزار خودرو در تهران هستند.

وی ادامه داد: بیشترین فراوانی خودرو به ترتیب مربوط به تهران بزرگ، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و خوزستان است و کمترین فراوانی نیز به ترتیب مربوط به استان های کهکیلویه و بویر احمد، ایلام، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان است.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا افزود: در 8ماهه نخست سال جاری نقل و انتقال خودرو نسبت به سال گذشته افزایش 6 درصدی را نشان می دهد و همچنین خودروهای نوشماره وارداتی با کاهش 46 درصدی مواجه بوده است.

وی اضافه کرد: شماره گذاری خودروهای نو شماره تولید داخل در 8 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 15 درصدی را نشان می دهد.

سرهنگ محمدی در خصوص آمار شماره گذاری موتورسیکلت، اظهار داشت: نقل و انتقال موتورسیکلت ها در 8 ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل، 23 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی در ادامه افزود: بیشترین فراوانی موتورسیکلت به ترتیب مربوط به تهران بزرگ ، خراسان رضوی، اصفهان، فارس و خوزستان است و کمترین فراوانی نیز به ترتیب مربوط به استان های کهکیلویه و بویر احمد، ایلام، اردبیل، چهارمحال و بختيارى و خراسان جنوبی است.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که آمارها نشان می دهد، شماره گذاری خودرو و موتورسیکلت نوشماره کاهش، ونقل و انتقال خودرو و موتورسيكلت های دست دوم افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا