افزایش نقل و انتقال موتورسیکلت دست دوم در سال ١٣٩٨

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سرهنگ علی محمدی با اشاره به آمار خودروهاى فعال در کشور اظهار داشت: در سطح کشور 21 میلیون 778 هزار خودروی فعال و پلاک نصب شده داریم که از این تعداد، بیش از 4 میلیون و 219 هزار خودرو در تهران هستند.

وی ادامه داد: بیشترین فراوانی خودرو به ترتیب مربوط به تهران بزرگ، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و خوزستان است و کمترین فراوانی نیز به ترتیب مربوط به استان های کهکیلویه و بویر احمد، ایلام، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان است.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا افزود: در 8ماهه نخست سال جاری نقل و انتقال خودرو نسبت به سال گذشته افزایش 6 درصدی را نشان می دهد و همچنین خودروهای نوشماره وارداتی با کاهش 46 درصدی مواجه بوده است.

وی اضافه کرد: شماره گذاری خودروهای نو شماره تولید داخل در 8 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 15 درصدی را نشان می دهد.

سرهنگ محمدی در خصوص آمار شماره گذاری موتورسیکلت، اظهار داشت: نقل و انتقال موتورسیکلت ها در 8 ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل، 23 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی در ادامه افزود: بیشترین فراوانی موتورسیکلت به ترتیب مربوط به تهران بزرگ ، خراسان رضوی، اصفهان، فارس و خوزستان است و کمترین فراوانی نیز به ترتیب مربوط به استان های کهکیلویه و بویر احمد، ایلام، اردبیل، چهارمحال و بختيارى و خراسان جنوبی است.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که آمارها نشان می دهد، شماره گذاری خودرو و موتورسیکلت نوشماره کاهش، ونقل و انتقال خودرو و موتورسيكلت های دست دوم افزایش یافته است.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا