موتورسیکلت‌‌های توقیفی به کجا منتقل می‌شوند؟

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

به گزارش موتورسيكلت نيوز، وحید سرلک سرپرست معاونت فنی و مهندسی شهرداری تهران در مورد ساماندهی محل توقف موتورسیکلت‌ها اظهار داشت: نظارت تردد موتور سیکلت‌ها در پیاده‌رو برعهده شهرداری نیست و پلیس باید کنترل کامل در این زمینه داشته باشد. 

وی با اشاره به اینکه ساخت مانع در پیاده‌راه‌ها برای جلوگیری از تردد موتورسیکلت‌ها سبب اختلال در رفت‌وآمد افراد دیگر از جمله معمولان می‌شود، گفت: بنابراین شهرداری با ساخت مانع نباید از تردد موتورسیکلت‌ها در پیاده‌راه‌ها ممانعت به عمل آ‌ورد و این اقدام به هیچ عنوان اصولی نیست. 

سرپرست معاونت فنی و مهندسی شهرداری تهران تصریح کرد: ساماندهی محل توقف موتورسیکلت‌ها مدتی است که در پایتخت کلید خورده و از مناطق مرکزی آغاز شده است و در صورتی که معایب این طرح برطرف شود قابل تعمیم به نقاط دیگر تهران خواهد بود. 

وی درمورد اینکه پلیس امروز به موتورسواران متخلف اولتیماتوم داده  و موتورهای توقیفی به کدام پارکینگ‌ها منتقل می‌شوند، گفت: پلیس پارکینگ‌های مخصوص خود را دارد. البته در سال‌های پیش برخی از پارکینگ‌های شهرداری طی تعامل و توافق با پلیس در اختیار آنها قرار گرفت تا موتورهای توقیفی در این پارکینگ‌ها نگهداری شود هرچند مدیریت پارکینگ‌ها برعهده شهرداری بود. 

سرلک خاطرنشان کرد: موتورسیکلت‌های توقیفی جدید به هیچ عنوان به پارکینگ‌های شهری منتقل نخواهد شد.

گفتنی است؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت امروز از اجرای طرح جدید پلیس طی هفته جاری درخصوص رفتار ترافیکی موتورسواران خبر داد و گفت: اعمال قانون جریمه، توقیف و انتقال موتورسیکلت به پارکینگ از اقدامات پلیس و برخورد آن با راکبان متخلف است. 

انتهای پیام/

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا