همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

درباره پیاده‌سازی حمل‌ونقل هوشمند در شهر اقتصادی ملک عبدالله

شهر اقتصادی ملک عبدالله برای استقرار طیف وسیعی از راه‌حل‌های حمل‌ونقل از جمله اتوبوس‌های تقاضامحور، اسکوترها و دوچرخه‌های الکترونیکی، با یک ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل میکروموبیلیتی و جابه‌جایی به‌عنوان سرویس همکاری می‌کند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایمنا، شهر اقتصادی ملک عبدالله (KAEC) در عربستان سعودی، وارد مشارکتی استراتژیک با یک ارائه‌دهنده راه‌حل‌های شهر هوشمند برای حمل‌ونقل عمومی و مشترک شده است که با تمرکز بر پایداری و بی‌طرفی کربن در راستای چشم‌انداز عربستان سعودی ۲۰۳۰ در جامعه، راه‌حل‌های حمل‌ونقل و پارکینگ هوشمند ارائه می‌دهد.

هدف از این پروژه ترویج رشد اقتصادی پایدار و در عین حال بهبود تجربه کلی برای ساکنان و بازدیدکنندگان است. این همکاری نشان‌دهنده تعهد مداوم شهر به نوآوری و تعالی در هر جنبه‌ای از زندگی شهری است و علاوه بر بهبود جابه‌جایی در داخل شهر می‌تواند سطح توسعه هوشمند شهری را در سراسر جهان بالا ببرد.

راه‌حل‌های جابه‌جایی هوشمند

شهر اقتصادی ملک عبدالله که با مساحت ۱۸۱ میلیون مترمربع در سواحل دریای سرخ واقع شده است، بر اساس قرارداد همکاری جدید از تخصص همکار خود در راه‌حل‌های جابه‌جایی با هدف ایجاد یک شبکه حمل‌ونقل کارآمد در داخل شهر استفاده خواهد کرد. این قرارداد شامل تسهیل جابه‌جایی به مقصد نهایی از ایستگاه قطار حرمین به مناطق و مقاصد کلیدی در شهر، اجرای مسیرهای مختلف اتوبوس و ارائه اتوبوس‌های تقاضامحور و ون‌های الکترونیکی، همراه با گزینه‌هایی برای اسکوترهای دو چرخه و سه‌چرخه، دوچرخه‌های مکانیکی و دوچرخه‌های برقی می‌شود.

راه‌حل‌های هوشمند پارک در خیابان و خارج از خیابان نیز ادغام می‌شوند و به افراد اجازه می‌دهند تا از طریق یک برنامه تلفن‌همراه هوشمند، برای خود سواری موقت و جای پارک رزرو کنند. به این ترتیب ساکنان و بازدیدکنندگان می‌توانند صرف‌نظر از این‌که در حال تردد به محل کار هستند یا صرفاً به گردش در شهر می‌پردازند، یک تجربه جابه‌جایی یکپارچه داشته باشند.

هدف از فعالیت‌های ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل هوشمند و جابه‌جایی به‌عنوان یک سرویس خانگی در عربستان سعودی، افزایش اتصال با ترکیب شبکه‌های حمل‌ونقل عمومی و خصوصی است که زیربنای سیستم‌های پارکینگ هوشمند را شکل می‌دهد. این شرکت به ساختن شهرهای هوشمندتر، مرتبط‌تر با حمل‌ونقل یکپارچه، پایدار و قابل دسترسی جهانی متعهد و در تلاش برای بهبود تجارب جابه‌جایی برای ساکنان و بازدیدکنندگان است.

پایان پیام/

منبع
ایمنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا