مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

 فروش یک‌هزار و ۲۶۷ دستگاه موتورسیکلت توقیفی در هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستیابی به فروش ۷۴ میلیارد ریالی در جریان برگزاری دوازدهمین مزایده خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های توقیفی این استان خبر داد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از میزان، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، دوازدهمین مرحله مزایده خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های توقیفی استان هرمزگان از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار شد که در جریان آن، تعداد ۱۵۳ خودرو و یک‌هزار و ۲۶۷ دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ‌های موضوع این مزایده فروخته شد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه مزایده وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های استان هرمزگان با اطلاع‌رسانی مناسب مورد استقبال گسترده متقاضیان و خریداران قرار گرفت و در نتیجه آن، خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های موضوع این حراج در مجموع به قیمت بیش از ۷۴ میلیارد و ۳۶۵ میلیون ریال به فروش رسیده است.

قهرمانی با تأکید بر اینکه همه موتورسیکلت‌ها و اکثر خودرو‌های سواری عرضه شده در این مزایده چندین سال در پارکینگ‌های استان بلاتکلیف مانده بود، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده در نتیجه برگزاری این مزایده، همه این خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها فروخته شد. 

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین تصریح کرد: تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی و ساماندهی پارکینگ‌ها از جمله برنامه‌های راهبردی دستگاه قضایی استان هرمزگان برای صیانت از بیت المال است.

وی همچنین یادآور شد: دادگستری استان هرمزگان در حوزه تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی به‌منظور اصلاح فرآیند‌ها و رویه‌های جاری و با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه پای در میدان عمل گذاشته و با تدوین برنامه جامعی در این مورد، تمامی دادستان‌ها و رؤسای دادگستری حوزه‌های قضایی استان به صورت مستمر در حال بازدید از از پارکینگ‌ها هستند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان تأکید کرد: اقدامات دستگاه قضایی استان به منظور ساماندهی به وضعیت پارکینگ‌ها تا تعیین تکلیف آخرین خودرو و موتورسیکلت توقیفی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام /

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
میزان
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا