مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

شهردار تهران مجدد برای واردات موتورسیکلت‌های برقی به چین سفر می‌کند

رئیس شورای شهر تهران گفت: طی یکی دو روز آینده شهردار تهران برای پیگیری تفاهمنامه‌ها و تبدیل آنها به قراردادها در قالب ورود موتورسیکلت‌ها و اتوبوس‌های برقی به چین سفر می‌کند؛ قرار است ۲۰۰۰ اتوبوس برقی وارد ناوگان حمل و نقل تهران شود.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی چمران امروز پیش از آغاز دویست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز، زاکانی شهردار تهران حضور پیدا خواهد کرد و گزارشی را از پویش امید و افتخار در سال جاری و پروژه‌های انجام شده در قالب آن ارائه خواهد کرد.

وی افزود: در ادامه نیز متمم بودجه 1402 به شورا ارائه خواهد شد و در صورتی که لایحه بودجه 1403 نیز آماده شده باشد این لایحه به شورا ارائه می‌شود و سایر موضوعات را در دستور جلسه خواهیم پرداخت.

رئیس شورای شهر تهران درباره بازسازی اتوبوس‌های جدید گفت: تعدادی اتوبوس بازسازی شده‌اند که آمار دقیقی از تعداد آنها ندارم اما به گفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی، این اتوبوس‌ها بازسازی و وارد چرخه حمل و نقل می‌شوند.

چمران به سفر زاکانی به چین اشاره کرد و گفت: طی یکی‌دو روز آینده، زاکانی شهردار تهران برای پیگیری تفاهمنامه‌ها و تبدیل آنها به قراردادها در قالب ورود موتورسیکلت‌ها و اتوبوس‌های برقی به چین سفر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: قرار است 2000 اتوبوس برقی وارد ناوگان حمل و نقل تهران شود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سؤال که آیا در بودجه سال آینده مجدداً شورا بودجه ویژه‌ای را برای حوزه حمل و نقل اختصاص خواهد داد، گفت: این موضوع بستگی به نظر اعضای شورای شهر تهران دارد و در ادامه پس از موافقت اعضا، بودجه ویژه‌ای برای حوزه حمل و نقل در سال آینده همانند امسال پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
تسنیم
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا