همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

هنوز بودجه امسال شهرداری تهران برای “موتورسیکلت‌های الکتریکی” تخصیص نیافته است!

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره تخصیص بودجه ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری به موتورسیکلت‌های برقی گفت: تاکنون شهرداری تهران برای این امر اقدام نکرده است اما در اصلاحیه بودجه پیشنهاداتی برای این ردیف در نظر دارند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از تسنیم، سیدجعفر تشکری هاشمی درباره سرانجام تخصیص 700 میلیارد تومانی شهرداری تهران به طرح جایگزینی موتورسیکلت‌های بنزینی با برقی اظهار کرد: تاکنون شهرداری تهران برای این امر اقدام نکرده است اما در اصلاحیه بودجه پیشنهاداتی برای این ردیف در نظر دارند.

وی ادامه داد: اما به دلیل اینکه لایحه ارائه شده از سوی شهرداری ایراداتی داشت، به شهرداری بازگشت داده شد تا ایرادات برطرف شود و نهایتا ببینیم چه پیشنهاد کاربردی و عملیاتی برای این موضوع ارائه می‌دهند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه بودجه تعیین شده برای اجرای طرح جایگزینی موتورسیکلت‌ها مربوط به سال جاری است باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود و به نتیجه برسد، بنابراین تعیین فرجه برای آن معنی ندارد.

وی افزود: در این روزها جلساتی با مسئولان مدیریت شهری داریم تا مسائل را به‌صورت جدی‌تر پیگیری کنیم تا هرچه زودتر به یک برنامه عملیاتی تبدیل شود.

به گزارش تسنیم، تشکری‌هاشمی پیش از این اعلام کرده بود که در بودجه سال جاری مبلغ 700 میلیارد تومان برای مسئله موتورسیکلت در نظر گرفته شده که امیدواریم با همت شهرداری تهران شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم؛ این 700 میلیارد تومان در مسئله ارائه تسهیلات به موتورسیکلت‌داران هزینه خواهد شد تا پشتیبانی مالی برای خرید موتورسیکلت برقی را داشته باشند.

به گفته وی، در صورت تحقق تبدیل موتورسیکلت‌های بنزین‌سوز به موتورهای برقی، می‌توان گفت بخشی از مشکل آلودگی هوا و صوتی حل خواهد شد و برخی از مانورهای پرخطر و برخی از کارهای نامتعارفی که با موتورسیکلت‌های بنزین‌سوز انجام می‌شود نیز کمتر اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا