برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک در گلستان تشدید خواهد شد

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان از تشدید طرح برخورد پلیس با موتورسیکلت سواران متخلف و فاقد پلاک در سطح استان خبرداد. 

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از برنا، سرهنگ علیرضا نصیری از اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف از نیمه دوم آبان ماه در سطح استان خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این طرح از مطالبات و دغدغه های شهروندان است تصریح کرد: پلیس با هماهنگی مراجع قضایی نسبت به تشدید برخورد قانونی با موتورسیکلت سواران متخلف و مزاحم در سطح استان و بویژه مرکز استان اقدام خواهد کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی با بیان این که رانندگی بدون گواهینامه، رانندگی زیر سن قانونی، تردد موتورسیکلت های فاقد پلاک یا با پلاک مخدوش از جمله این تخلفات است، اظهار داشت:  علاوه بر جریمه، جمع آوری و توقیف نیز در انتظار موتورسیکلت های متخلفان می باشد.

وی تصریح کرد: بر اساس آمارهای پلیس راه و پلیس راهور، بخش عمده ای از مجروحان و جان باختگان تصادفات جاده ای را رانندگان و سرنشینان موتور سیکلت های متخلف  تشکیل می دهند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی با تاکید بر حمایت پلیس از  موتورسواران قانونمند و بهنجار افزود: متاسفانه در کنار این رانندگان،  موتورسوارانی متخلفی هستند که در معابر، خیابان‌ها، پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها با حرکت نمایشی ایجاد آلودگی صوتی نموده و باعث سلب آسایش و آرامش شهروان می گردند.

وی در پایان به موضوع استفاده از موتورسیکلت های بدون پلاک یا پلاک مخدوش در جرایمی مانند سرقت مسلحانه اشاره کرد و  اظهار داشت: در همین راستا  فرماندهی انتظامی استان گلستان برای حفظ حقوق عامه و پیشگیری از بروز تخلفات و جرائم طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف را اجرا خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع
برنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا