همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

گواهینامه یک روزه در آذربایجان غربی صادر می‌شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی گفت: گواهینامه موتورسیکلت یک روزه در شهر‌های این استان صادر می‌شود.

به گزارش موتورسیکلت نیوز ، سرهنگ حجت مشتاق گفت: موتورسواران فاقد گواهینامه در استان آذربایجان غربی می‌توانند در کمتر از ۲۴ساعت گواهی رانندگی با موتورسیکلت را دریافت کنند.

وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از تردد موتورسیکلت سواران فاقد گواهینامه و افزایش ایمنی و رفاه حال موتور سواران در نقاط مختلف استان عنوان کرد.

مشتاق افزود: متقاضیان باید توجه داشته باشند که تنها افراد دارای موتور سیکلت به شرطی که موتور به نام خودشان باشد می‌توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه مجازی iranianmotorco.ir در این طرح شرکت و گواهینامه اخذ کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: آزمون آیین نامه و آزمون عملی این دوره برای متقاضیان کاربردی و ویژه در نظر گرفته شده است و افسران شاغل با استفاده از تبلت به صورت شفاهی سوالات را از متقاضیان می‌پرسند و در صورت قبولی، افراد به مرحله بعد و مرحله عملی راه می‌یابند.

سرهنگ مشتاق با بیان اینکه این طرح برای مدت محدود اجرا می‌شود، اضافه کرد: از تمامی موتور سواران فاقد گواهینامه درخواست می‌شود از این فرصت استفاده کرده و در طرح گواهینامه آسان طی یک روز گواهینامه دریافت کنند.

پایان پیام/

منبع
هانا خبر

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا