تعداد توقیفی‌های موتورهای سنگین به ۳۹ دستگاه رسید

برای درج آگهی رایگان کلیک کنید.

علی همه‌خانی با اشاره به توقیف ۳۹ دستگاه موتور سنگین از ابتدای سال جاری گفت: ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر روز گذشته و در محدوده بزرگراه چمران متوقف شد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، علی همه خانی اظهار کرد: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران و با کمک رصد تصویری همکاران در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب سه دستگاه موتورسیکلت سنگین در محدوده بزرگراه چمران توقیف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب افزود: با توجه به لایی‌کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت‌های سنگین و احتمال بروز حادثه برای راکب و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود، با هماهنگی به عمل آمده تیم‌های گشتی منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب، توقیف این موتورسیکلت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

همه خانی گفت: ساعت ۱۳:۳۰ در محدوده بزرگراه چمران یک دستگاه موتورسیکلت یاماها ۱۰۰۰cc و همچنین در ساعت ۱۴:۱۵ در موقعیت شرق به غرب بزرگراه چمران محدوده پل نمایشگاه یک دستگاه موتورسیکلت سوزوکی۱۴۰۰cc از طریق رصد تصویری مشاهده و توسط عوامل منطقه ۲۳ با اجرای طرح مهار متوقف و به پارکینگ انتقال داده شد.

وی ادامه داد: در ادامه اجرای طرح، ساعت ۱۵:۲۰ در موقعیت شرق به غرب بزرگراه چمران محدوده پل نمایشگاه یک دستگاه موتورسیکلت کاوازاکی۱۰۰۰cc از طریق رصد تصویری مشاهده و توسط عوامل منطقه ۲۳ با اجرای طرح مهار متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب افزود: بنا به قانون این موتورسیکلت سنگین به پارکینگ منتقل شد تا جمع موتورسیکلت‌های توقیفی به عدد ۳۹ دستگاه رسید.

انتهای پیام/

منبع
آنا
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا