ثبت نام 500 بنگاه، ثبت 218 نیاز پژوهشی و تعریف 281 پروژه در سامانه تاپ

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، برات قبادیان در تشریح عملکرد یکساله معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، اظهار داشت: تهیه و تدوین طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) با هدف بهره برداری بهینه از ظرفیت بنگاه های تولیدی و خدماتی و بکارگیری توانمندی های دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی و فارغ التحصیلان مشمول نظام وظیفه سربازی در رفع نیازهای پژوهشی و فناورانه بنگاه های تولیدی و تجاری انجام گرفته است.
وی افزود: در این مدت 527 گواهی و پروانه تحقیق و توسعه صنعتی و معدنی در این معاونت صادر شده است و در همین راستا 350 پرونده تحقیق و توسعه بنگاه های صنعتی و معدنی به منظور انتخاب محصولات و واحدهای برتر تحقیق و توسعه مورد بررسی قرار گرفته و 7 مرکز و 6 محصول برتر در سال گذشته انتخاب و تقدیر شده اند.
قبادیان ادامه داد: از تیر ماه سال گذشته تاکنون، 76 طرح مشترک میان واحدهای صنعتی و دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برای بهره مندی از مزایای بند س ماده 31 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور (معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه)، منعقد شده است.
معاون وزیر صمت همچنین اعلام کرد: 1017 بنگاه صنعتی در کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان، تاییدیه های لازم را از معاونت فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در یکسال گذشته اخذ کرده اند.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا