مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

تعیین اولویت‌های سرمایه‌گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 98

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سعید زرندی افزود: فهرست اولویت‌های سرمایه‌گذاری این وزارتخانه در سال 1398 به تفکیک استان‌ها تدوین شده است.

وی تاکید کرد: با عنایت به اهمیت نحوه تأمین مالی طرح‌های اعلام‌شده در سال جاری به‌عنوان اولویت اصلی، تخصیص اعتبارات صندوق توسعه ملی براین اساس خواهد بود.

زرندی تصریح کرد: از صندوق توسعه ملی درخواست کرده‌ایم که این اولویت‌ها را مدنظر قرار دهند و به‌ بانک‌های عامل نیز ابلاغ نمایند.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت گفت: با توجه به محدودیت‌های مالی موجود، در هر استان بر اساس قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و نیاز کشور، اولویت‌های طرح‌ها تعیین شده است.

زرندی همچنین تاکید کرد: سایر طرح‌هایی که در فهرست اولویت‌ها دیده نشده است، اما دارای ویژگی‌های خاص از جمله نوآوری، فناوری جدید، جایگزینی واردات در محصولات تولیدی هستند، درصورتی‌که براساس بررسی بانک‌های عامل، از توجیه‌پذیری فنی، اقتصادی و مالی لازم برخوردار باشند، پس از تأیید معاونت طرح و برنامه این وزارتخانه قابل پیگیری خواهند بود.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا