بهبود بازار موتورسیکلت هند در آگوست ۲۰۲۰
بهبود بازار موتورسیکلت هند در آگوست ۲۰۲۰
کل فروش صنعت موتورسیکلت هند تا ماه آگوست 8.05 میلیون دستگاه بوده است که در مجموع نسبت به مدت مشابه در سال قبل 38.9 درصد از بازار را از دست داده است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، بازار موتورسیکلت هند در ماه آگوست به طور متوسط بهبود یافت و پیشرفت قابل ملاحظه ای در روند طبیعی شدن داشت. زیرا، بسیاری از ایالت ها از از تعطیلی خارج شدند و تقاضا برای حمل و نقل شخصی در حال رشد است. با این حال، در مقایسه با بهبود این صنعت در چین و اروپا، بازار با کندی پیش می رود. زیرا، مبارزه با covid19 پایان نیافته است.

فروش کل صنعت موتورسیکلت هند در ماه آگوست ۱٫۷۳ میلیون دستگاه بوده است. (فروش دو چرخ ۱۰٫۵ درصد و سه چرخ ۲۲٫۵ درصد افزایش یافته است).

یک خطر در حال ظهور برای صنعت موتورسیکلت تنش بین هند و چین است که یک تامین‌کننده حیاتی برای اجزای موتورسیکلت است و باعث فشار بر تولیدکنندگان هندی برای روی آوردن به تأمین کنندگان محلی شده است.

رهبر بازار، هیرو موتورز، با نگاهی به عملکرد برتر تولید کنندگان در ماه آگوست در بخش دو چرخ، ۵۸۴٫۴۵۶ موتورسیکلت (۱۱٫۵٪ +) فروخت که گزارش سریع ترین بهبود در بین بازیکنان برتر است. در جایگاه دوم، هوندا با فروش ۴۴۳٫۹۶۹ دستگاه ، (+۴٫۳٪) بازار را از دست داد. در جایگاه سوم تی‌وی‌اس با ۲۷۷٫۲۶۶ دستگاه (+۲۶٫۳٪) و پس از آن باجاج اتو با ۱۷۳٫۳۲۰ دستگاه (+ ۱۷٫۶٪) و سوزوکی با ۵۷٫۹۰۱ دستگاه (-۷٫۸٪) قرار دارند.

  • نویسنده : محمدعلی نژادیان
  • منبع خبر : Motorcyclesdata