ارزان ترین و زیباترین موتورسیکلت برقی چینی به بازار آمد
ارزان ترین و زیباترین موتورسیکلت برقی چینی به بازار آمد
Xiaomi پس از تولید دوچرخه برقی برای بچه ها (Ninebot Kart Pro و Ninebot E8)، امروز دوچرخه برقی سری Ninebot C30 را برای بزرگسالان به بازار عرضه کرده است و احتمالاً ارزان ترین محصول برقی در بازار است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، Ninebot با حمایت شیائومی به تازگی ارزان ترین موتورسیکلت الکتریکی خود را در بازار چین راه اندازی کرده است.

Ninebot C30 که در درجه اول نسل جوان را مورد هدف قرار می گیرد، رنگارنگ، سرگرم کننده و به نوعی از لحاظ فنی یک دوچرخه برقی است که به عنوان یک اسکوتر استتار شده است.

C30 یکی از جدیدترین محصولات در خانواده C e-mopeds است و از ظاهری زیبا برخوردار است. اگرچه مانند یک اسکوتر معمولی است. زیرا دارای پدال های کاربردی است و این بدان معنی است که می توانید دامنه باتری را تا آنجا که پاهای شما یاری می کند، افزایش دهید.

سرعت C30 حداکثر ۲۵ کیلومتر در ساعت (۱۵٫۵ مایل در ساعت) است که دقیقاً مانند کشورهای اروپایی، حداکثر ممکن برای عدم نیاز به گواهینامه رانندگی است. برد آن با یک بار شارژ ۳۵ کیلومتر (۲۲ مایل) تخمین زده می شود و باتری آن قابل جابجایی است. بنابراین می توان آن را در داخل خانه شارژ کرد.

Ninebot C30 که به تازگی راه اندازی شده به لیست موجود محصولات سری C این شرکت می پیوندد که شامل C40 ،C60 و C80 است و به ترتیب ۳۹۹۹ یوان (۵۷۱ دلار)، ۴۹۹۹ یوان (۷۱۴ دلار) و ۵۹۹۹ یوان (۸۵۷ پوند) قیمت گذاری شده است.

سال گذشته، Ninebot با پشتیبانی شیائومی از دو سری جدید برای دوچرخه های برقی در چین رونمایی کرده بود؛ سری C و سری E. در میان این دو، دستگاه های سری C نیازی به گواهینامه ندارند.

قیمت Ninebot C30 حدود ۳۹۹۹ یوان (۵۱۴ دلار) است. اما برای فروش اولیه با قیمت ۲،۹۹۹ یوان (۴۲۸ پوند) در دسترس بود. در مورد مشخصات، از نظر حداکثر سرعت یا عمر باتری هیچ تغییری اساسی وجود ندارد و نسبت به مدل های دیگر بسیار سبک تر و جمع و جور تر است.

  • نویسنده : محمدعلی نژادیان
  • منبع خبر : gizmochina & autoevolution & rideapart