همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

کیومرث هاشمی: مشکل متقاضیان برای ترخیص ۱۳۵ موتور حل و مجوز واردات صادر شد

وزیر ورزش و جوانان از رفع مشکل چند سال اخیر دارندگان مجوز ورود موتور به ایران خبر داد و گفت: با پیگیری های فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی و وزارت ورزش مشکل وارد کردن ۱۳۵ موتور حل شده است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از مهر، کیومرث هاشمی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به سوالاتی در مورد اتفاقات و مسایل ورزش پاسخ داد، این خبر را اعلام و تاکید کرد که مشکل سایر موتورها نیز بزودی حل خواهد شد.

این پاسخ در مورد پرسش یکی از موتورسواران ایران مطرح شد که پرسیده بود: «بنده مدتی پیش درخواستی را درخصوص ترخیص موتورها و حواشی مربوط به آن داشتم که متاسفانه هنوز رفع نشده است.»

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش گفت: این موضوع چندین سال است که مسکوت مانده بود و رفع‌ آن یکی از دغدغه های بنده بود. درخواست شما در مرکز ارتباطات مردمی ثبت شده است و طبق درخواست شما و رسیدگی‌های صورت گرفته شخص مورد نظر حدود دو هفته پیش برکنار شد.

کیومرث هاشمی تاکید کرد: نامه دستور ترخیص حدود ۱۶۰ موتور به حراست زده شد که با بررسی های انجام شده مجوز ترخیص ۱۳۵ موتور گرفته شد و بدون هیچ دغدغه ای می توان این تعداد موتور را وارد کرد و ورود مابقی موتورها نیز در دست پیگیری است.

پایان پیام/

منبع
مهر

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا