همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

طرح ترخیص فوق العاده موتورسیکلت‌ها اجرا می‌شود

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور فراجا از اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌ها از عید قربان تا غدیر خبر داد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ حسین ولی تویسرکانی؛رئیس پلیس ترافیک شهری راهور فراجا، با اشاره به اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌ها اظهار کرد: در اجرای ابلاغیه صادره از فراجا و همچنین دستور ریاست محترم پلیس راهور فراجا و به منظور ارتقاء رضایتمندی عمومی، طرح ترخیص موتورسیکلت‌هایی که به هر دلیلی غیر از توقیفات دارای دستور قضایی در پارکینگ‌ها هستند اجرا می شود. 

وی ادامه داد: طرح ترخیص فوق العاده موتورسیکلت‌ها از عید قربان تا عید غدیر خم اجرا می شود.

رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: به واسطه این اعیاد عزیز هموطنان عزیزمان می‌توانند با استفاده از مزایا و تسهیلات بیشتری موتورسیکلت‌های خودرا از پارکینگ‌ها ترخیص کنند. 

وی تصریح کرد:   به پلیس راهور کلیه استان‌ها ابلاغ شده تا با رفع موانع ترخیص در چهارچوب قانون، تقویت ستادهای ترخیص در کوتاه ترین زمان ممکن و البته با احراز مالکیت امور ترخیص انجام شود و در خصوص هزینه پارکینگ نیز تا حد امکان با تعامل با بخش خصوصی طرف قرارداد مساعدت‌های لازم را داشته باشند.

سرهنگ تویسرکانی در خصوص دیگر مزایای طرح ترخیص عید تا عید موتورسیکلت هایی که در پارکینگ هستند بیان کرد: کسانی که موتورسیکلت‌هایشان دارای جرایم تخلفات رانندگی است، می توانند از طرح تقسیط جرایم نیز استفاده کنند. 

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور فراجا تاکید کرد: طرح مذکور شامل موتورسیکلت‌هایی که با دستور قضایی توقیف شده‌اند، نمی‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:انتظار می رود موتورسیکلت سواران عزیز به خاطر حفظ جان خود و سایر هموطنان عزیز، پلیس را بیش از پیش در اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی یاری کنند.

انتهای پیام/

منبع
تسنیم

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا