همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط خودرو: امیدواریم امسال به عدد ۳۰۰ هزار اسقاط موتورسیکلت و خودرو برسیم

رئیس انجمن اسقاط خودرو گفت: سال گذشته ۳۰۰ هزار اسقاط موتور سیکلت و خودرو داشتیم که امیدواریم تا سال ۱۴۰۵ به عدد ۵۰۰ هزار دستگاه برسیم.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود مشهدی شریف رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط خودرو گفت: آنچه که در لایحه برنامه هفتم آمده به این صورت است که در سال‌های اجرای آن، هر ساله ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو اسقاط شود.

او افزود: طبیعتا در سال اول برنامه که سال آینده است به این هدف نمی رسیم ولی اگر ریل گذاری درست و به نحوه مطلوب انجام شود و آیین نامه از رده خارج کردن خودرو‌های فرسوده به موقع ابلاغ و اجرایی شود شاید در سال اول به عدد ۳۰۰ هزار دستگاه برسیم و در سال دوم برنامه به عدد ۵۰۰ هزار دستگاه برسیم.

مشهدی شریف گفت: منتهی بحث آیین نامه پیچیده شده است به طوری که در ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو لازم الاجرا شده و سه ماه به دولت وقت داده شد که آیین نامه از رده خارج کردن خودرو‌های فرسوده را به تصویب برسانند یعنی ۱۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ این مهلت به پایان رسید.

رئیس انجمن اسقاط خودرو افزود: به طور کلی ۱۰ ماه از این آیین نامه گذشته است و این آیین نامه با تاخیر مواجه شده و خبرها حاکی است که در دولت این مورد تصویب شده ولی متاسفانه هنوز ابلاغ نشده است اگر در خصوص نوسازی ناوگان موتور سیکلت و خودروهای عمومی جلساتی برگزار شود که بتواند این نوسازی به سرعت انجام شود به هدف  نوسازی ۲۰۰ هزار موتور سیکلت می رسیم.

مشهدی شریف بیان کرد: امیدواریم امسال به عدد ۳۰۰ هزار اسقاط موتور سیکلت و خودرو برسیم و تا سال ۱۴۰۵ به عدد ۵۰۰ هزار دستگاه برسیم.

انتهای پیام/

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا