همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

توضیح «دکتر مازیار ناظمی» درباره نتایج تیم ملی «موتور کراس ایران» در مسابقات جهانی

علیرضا حسین احمدی ملی پوش ۱۷ ساله تیم ملی موتورکراس ایران در آخرین روز مسابقات جهانی ترکیه، با کسب مقام پانزدهمی به کار خود پایان داد

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، تیم ملی موتورکراس ایران برای نخستین بار تاریخ این رشته ورزشی با ترکیب کامل در مسابقات جهانی این رشته در افیون ترکیه حضور پیدا کرد.

مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، با تبریک مقام پانزدهمی جهان به حسین احمدی قهرمان ملی پوش هرمزگانی گفت: ما در سه سال گذشته در مسابقات جهانی ترکیه حاضر شدیم و خوشبختانه در یک روند رو به رشد امسال موفق شدیم با کمک حامی مالی خود، با ترکیب کامل به این رقابت ها برویم و این حضور تاریخی و کسب مقام تاریخی پانزدهمی علیرضا حسین احمدی در رشته موتورکراس رقم خورد.

از تمام اعضای تیم ملی، کادر فنی، ملی پوشان و خانواده بزرگ این رشته ورزشی تشکر می کنم و امیدوارم سال آینده نیز حضوری درخشان تر از امسال در این رقابت ها داشته باشیم.

این مسابقات در مهم‌ترین و بهترین سطح مسابقات کراس جهان قرار دارد.

احمدی در ریس نخست در مکان 17 و در ریس دوم در مکان 15 جهان ایستاد.

همچنین هستی رضایی ملی‌پوش 16 ساله و مهدیس حیدرنژاد گرجی ملی‌پوش 17 ساله، در مسابقات زنان شرکت کردند که در ریس نخست رضایی و حیدرنژاد به ترتیب در رده های 18 و 19 قرار گرفتند و در ریس دوم به ترتیب هجدهم و بیستم شدند.


بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

منبع
فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا