مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

توقیف موتورهای سنگین در روزهای ابتدایی فروردین 1402

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس بزرگراه‌های تهران شش موتور سنگین بدون مجوز را در بزرگراه‌های تهران توقیف کرد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از مهر، سرهنگ احسان مؤمنی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تردد موتورهای سنگین در تهران گفت: با توجه به اینکه موتورهای سنگین نیازمند مجوز تردد در شهرهای کشور هستند و حرکات آنها نیازمند مجوزهای رسمی می‌باشد پلیس راهور تهران بزرگ در روزهای ابتدایی فروردین‌ماه نسبت به توقیف شش دستگاه موتورسیکلت سنگین که فاقد مدارک لازم بودند اقدام لازم را داشته است.

مؤمنی افزود: با توجه به اینکه آسایش و آرامش همشهریان تهرانی در اولویت پلیس است موتورهای سنگینی که حرکات مخاطره‌آمیز و صدای ناهنجار از پایتخت‌نشینان و رانندگان خودروها در سطح معابر بخصوص بزرگراه‌ها سلب آرامش و آسایش کرده‌اند را توقیف و راهی پارکینگ کردند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تردد هرگونه وسیله نقلیه در سطح شهر نیازمند مدارک لازم و مجوزهای رسمی می‌باشد که در غیر این صورت برخورد پلیس و اعمال قانون و در نهایت توقیف را با خود به همراه دارد لذا به افرادی که دارای موتورسیکلت سنگین هستند اما مدارک لازم برای تردد را ندارند وسیله نقلیه خود را از پارکینگ خارج نکنند و مطمئن باشند که پلیس در برخورد با موتورهای سنگین در سطح شهر کوچک‌ترین اغماضی را نخواهند داشت.

انتهای پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
مهر
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا