مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

سرهنگ فرخ جمالی: برخورد با موتورسواران متخلف از مطالبات اصلی مردم است

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: برخورد با تخلفات موتورسواران که منجر به ایجاد مزاحمت برای شهروندان می شود از جمله مطالبات اصلی و محور مردم این شهرستان از عوامل پلیس راهور است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ فرخ جمالی اظهار داشت: بسیاری از شهروندان به صورت تلفنی  و حضوری در تماس و دیدار با مقامات پلیس راهور از ایجاد مزاحمت توسط موتورسواران متخلف ابراز نارضایتی می کنند.

وی افزود: برخی از راکبان موتورسیکلت با دستکاری اگزوز این وسیله نقلیه و ایجاد صداهای ناهنجار و آلودگی صوتی موجبات سلب آسایش و ناراحتی شهروندان را فراهم می کنند که برخورد قاطع با این تخلف همواره مورد تاکید شهروندان و البته یکی از اولویت های پلیس راهور است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان ادامه داد: همچنین برخی از راکبان موتورسیکلت با ورود به بوستان های شهر  و تردد در این محل که مکان استراحت خانواده ها و تفریح و بازی کودکان است زمینه ساز نگرانی شهروندان و همچنین سلب آسایش و ایمنی کودکان برای تفریح و بازیمی شوند.

سرهنگ جمالی با بیان اینکه در همین ارتباط یک هزار و ۴۰۰ دستگاه موتورسیکلت متخلف به تازگی در شهرستان همدان جریمه و اعمال قانون شدند، افزود:  برخورد با راکبان موتورسیکلت که اقدام به تردد در محدوده پیاده راه بوعلی، اکباتان و میدان امام خمینی (ره) و همچنین تردد در معابر شهری شهر همدان می کنند نیز به صورت جدی به عنوان یک مطالبه عمومی در دستور کار پلیس قرار دارد.

 وی با تاکید بر اینکه ورود موتورسیکلت به پیاده راه ممنوع است، اظهار داشت: در صورت مشاهده تردد موتورسیکلت در پیاده راه های شهر، علاوه بر جریمه موتورسوار، موتورسیکلتنیز  به مدت یکماه در پارکنیگ توقیف می شود.

به گفته وی، طرح توقیف موتورسواران مزاحم در پیاده راه های بوعلی و اکباتان شهر همدان از روز گذشته آغاز شده و تا کنون با کمک عوامل انتظامی و یگان امداد ۲۰ دستگاه موتورسیکلت توقیف و راهی پارکینگ شدند.

بیش از ۲۲۰ هزار دستگاه موتورسیکلت در همدان تردد دارند.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
ایرنا
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا