همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

دکتر «مهدی انگورج»، مدیر کل دفتر نظارت بر اجرای‌ استاندارد صنایع فلزی شد

با حکمی از سوی دکتر مهدی اسلام‌ پناه، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، دکتر مهدی انگورج به عنوان مدیر کل دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی منصوب شد. 

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از سازمان ملی استاندارد ایران، دکتر صادق محبی، مشاور و سرپرست دفتر حوزه رياست، هماهنگي امور استانها و دبيرخانه شورای عالی استاندارد در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی با قدردانی از زحمات مهندس پیرایش و آرزوی توفیق برای دکتر انگورج گفت: با عنایت به نیاز کشور و خواست مردم در مورد تحول در حوزه صنایع خودرو، آقای دکتر اسلام پناه، مصمم به اعاده حقوق ملت و ایجاد تحول در صنایع خودرو هستند.

 دکتر محبی افزود: با توجه به تجربیات متعددی که دکتر انگورج در حوزه صنایع خودرو دارند، امیدواریم سازمان  ملی استاندارد ایران در راستای منافع مردم از تجربیات ایشان بهره مند شود.

 در ادامه مراسم، مهندس پیمان پیرایش، ضمن اشاره به خدمات 8 ساله دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی گفت: در  هشت سال گذشته، استاندارد های خودرو را از 35 استاندارد به 85 استاندارد ارتقاء دادیم و در سال 96 نیز دوسال پیش از موعد به اهداف برنامه پنج ساله  دست یافتیم که لازم است از خدمات تمامی همکاران در این زمینه صمیمانه تشکر کنم.

پایان پیام/

منبع
سازمان ملی استاندارد

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. سلام و خداقوت
    امید است با مدد حضرت حق مثل همیشه با لبیک به فرمان رهبری در مسیر صیانت از حقوق پایمال شده ی مردم گرفتار به چنگال سوداگران قدم بردارید ودر کاهش اینگونه الام مردم میهنمان از هیچ ظلمی چشم پوشی نکنید
    زیرا باتوجه به رفتار گذشته ی شما جز این از شما انتظار نمیرود
    درپناه حق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا