مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

علی عرب: شماره‌گذاری موتورسیکلت در گرو تایید رعایت موارد استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد است

عضو هیات مدیره انجمن صنعت موتورسیکلت ایران ضمن ارائه پیشنهادی مبنی بر استفاده از موتورسیکلت‌های برقی در طراحی کسب و کارهای اینترنتی گفت: استارت آپ‌ها و موتورسیکلت‌های برقی نوظهور هستند و رونق آنها نیازمند هماهنگی این دو بخش با یکدیگر و تقویت قابلیت‌های استفاده از آنها است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از خبر خودرو، علی عرب عضو هیات مدیره انجمن صنعت موتورسیکلت ایران ضمن ارائه پیشنهادی مبنی بر استفاده از موتورسیکلت‌های برقی در طراحی کسب و کارهای اینترنتی گفت: استارت آپ‌ها و موتورسیکلت‌های برقی نوظهور هستند و رونق آنها نیازمند هماهنگی این دو بخش با یکدیگر و تقویت قابلیت‌های استفاده از آنها است.

علی عرب در خصوص نقش استارت آپ‌ها در صنعت موتورسیکلت به ویژه در دوران کرونا اظهار داشت: به دنبال مشکلاتی که در دوران کرونا حادث شد، استارت آپ‌ها به منظور خدمات‌دهی اینترنتی از جمله در حوزه فروش اینترنتی وارد میدان شدند و از آنجایی که آغاز به کار آنها مستلزم استفاده از وسیله نقلیه خودرو و موتورسیکلت بود، این موضوع زمینه همکاری استارت آپ‌ها با صنعت موتورسیکلت در راستای تامین ناوگان این بخش را فراهم کرد که تاکنون تداوم داشته است.

وی در خصوص برنامه‌های آینده صنعت موتورسیکلت برای تقویت و ارتقای شیوه‌های همکاری با استارت‌آپ‌ها افزود: به هر حال در تمام نقاط دنیا از جمله در ایران، استارت آپ‌ها از ناوگان حمل‌ونقل بهره می‌برند و در کشور ما افزایش قیمت خودرو و مشکلات ترافیک شاید استفاده از موتورسیکلت را با اقبال بیشتری مواجه کرده باشد که در این راستا توصیه می‌شود این پلتفرم‌ها در طراحی کسب و کارهای خود از موتورسیکلت برقی استفاده نمایند.

عضو هیات مدیره انجمن صنعت موتورسیکلت ایران تصریح کرد: استفاده از موتورسیکلت‌های برقی به سود محیط زیست است و از سوی دیگر از آنجایی که استارت آپ‌ها خدمات نوظهور هستند و در کنار آنها موتورسیکلت‌های برقی نیز جدید هستند، هماهنگی این دو بخش با یکدیگر و تقویت قابلیت‌های استفاده از آنها ضروری است.

عرب در پایان در خصوص علت تاخیر در شماره‌گذاری موتورسیکلت‌های جدید خاطرنشان کرد: شماره‌گذاری موتورسیکلت در گرو تایید رعایت موارد استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد است و با توجه به اینکه اول دی ماه هر سال موعد تمدید لیست استاندارد از سوی این سازمان است، اما تاخیر ایجاد شده موجب شد پلیس راهور نتواند در موعد مقرر آغاز شماره‌گذاری را اعلام نماید و پس از دریافت تاییدیه از سوی این سازمان، شماره‌گذاری انجام شد.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
خبر خودرو
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا