همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

انتخاب مجدد «مدیرعامل پیاجیو» به‌عنوان رییس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا

در جریان مجمع عمومی سال 2024، اعضای انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا (ACEM) میکله کولانینو را برای یک دوره 2 ساله از اول ژوئیه 2024 به‌عنوان رئیس مجدداً انتخاب کردند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، آقای میکله کولانینو (مدیرعامل گروه پیاجیو) حمایت گسترده‌ای از سوی تولیدکنندگان و انجمن‌های ملی دریافت کرد که نشان‌دهنده راهنمایی موفقیت‌آمیز او در دوره اولش بود.

او دارای مدرک اقتصاد و تجارت است و در سال 2023 به‌عنوان مدیرعامل گروه پیاجیو منصوب شد. همچنین او بنیان‌گذار و رئیس شرکت رباتیک آمریکایی (Piaggio Fast Forward) است.

آقای کولانینو مدیرعامل و مدیر عملیاتی گروه “Immsi” است که گروه پیاجیو را کنترل می‌کند و در چندین گروه صنعتی مهم ایتالیایی سرمایه‌گذاری دارد.

رهبری انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا با انتصاب سه معاون کامل می‌شود:

  • استفان پیرر، مدیرعامل “KTM AG”
  • مارکوس فلاش، رئیس “BMW Motorrad”
  • ویتو چیچتی، مدیر برنامه‌ریزی تحول کسب‌وکار هوندا موتور اروپا

هیئت رئیسه صدای صنعت موتورسیکلت را هدایت خواهد کرد که همزمان با آغاز دوره جدید سیاسی در پارلمان اروپا و تا پایان سال با کمیسیون اروپایی تازه منصوب شده است.

میکله کولانینو، رئیس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا، اظهار داشت:

«به عنوان رئیس مجدداً انتخاب شده انجمن، می‌خواهم از همکارانم برای حمایتشان تشکر کنم. بازار و جامعه به‌سرعت در حال تغییر هستند و تحرک در حال تکامل است. این چالشی برای صنعت است، اما همچنین فرصتی که نمی‌خواهیم از دست بدهیم. پایداری، ارتباط، ایمنی و رقابت‌پذیری اولویت‌های اصلی ما هستند. ژئوپلیتیک سال 2024 را از نظر ثبات سیاسی و تجاری بسیار مهم خواهد کرد. انتخابات در اروپا، آمریکا و هند مسیر دهه‌های آینده را مشخص می‌کنند. حمل و نقل و تحرک باید در مرکز توجه باشند تا به رفاه و کیفیت زندگی دست یابیم. اسکوترها و موتورسیکلت‌ها راه‌حل‌های متفاوتی برای مواجهه با نیازهای جدید جامعه در مناطق شهری و روستایی ارائه می‌دهند. از بخش موتورسیکلت، ما آماده‌ایم با نهادهای اروپایی، ملی و محلی در راستای منافع مشتریان و شهروندان گفتگو کنیم.»

آنتونیو پرلو، دبیر کل انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا، گفت:

«رهبری جدید انجمن ادامه مثبتی برای کل بخش وسایل‌نقلیه دسته “L” خواهد داشت و به توسعه پایدار سازمان ما از جنبه‌های انسانی و حرفه‌ای کمک خواهد کرد، همانطور که در استراتژی صنعتی “ACEM Vision 2030+” مشخص شده است. در انتقال فعلی بین دو دوره سیاسی در سطح اروپا، از طریق مانیفست موتورسواری که اخیراً منتشر شده، می‌خواهیم به تصمیم‌گیرندگان اطمینان دهیم که متعهد به همکاری با آن‌ها، درون صنعت و با کل بخش موتورسیکلت هستیم تا به سمت یک بخش حمل و نقل و تحرک کارآمدتر که به نفع بخش و جامعه وسیع‌تر است، حرکت کنیم.»

انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا، نماینده بزرگ‌ترین تولیدکنندگان موتورسیکلت، موتورگازی، سه‌چرخه و چهارچرخه با فعالیت در اروپا (دسته L) است. این سازمان 17 شرکت چندملیتی و 19 انجمن صنعت ملی را گرد هم می‌آورد. این انجمن گفتگوهای سازنده‌ای با مقامات اروپایی، ملی و محلی، همچنین ذینفعان کلیدی را ترویج می‌کند و تبادل تخصص فنی و بهترین شیوه‌ها در کل چرخه عمر وسایل‌نقلیه رده ال را تسهیل می‌کند. این شامل همه چیز از طراحی وسایل‌نقلیه تا ملاحظات پایان عمر می‌شود.

انتهای پیام/

خبرنگار
علی صالحی
منبع
ACEM

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا