۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت صفر کیلومتر به ناوگان بازرسی اصناف اضافه شد

روسای اتاق‌های اصناف مراکز استان‌ها با حضور علیرضا شاهمیرزایی، معاون تجارت و خدمات وزارت صمت از ۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت منقوش به نشان «بازرسی و نظارت اتاق اصناف» رونمایی شد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از برنا، رئیس اتاق اصناف ایران در خصوص موتورسیکلت‌های ویژه بازرسی بیان کرد: یکی از دغدغه‌های چندین ساله روسای اتاق‌های اصناف سراسر کشور تامین دستمزد بازرسان و تجهیز لجستیک واحد‌های بازرسی بوده است؛ در آخرین جلسه هیات عالی نظارت که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، این دغدغه مطرح و سرفصل درآمدی برای آن تعیین شد.

مجتبی صفایی افزود: امروز در دومین مرحله از تامین تجهیزات لجستیک بازرسان اتاق‌های اصناف سراسر کشور هستیم؛ با این توضیح که مدتی پیش، خودور تخصیص داده شد و امروز موتورسیکلت تامین شده است.

وی افزود: با به روزرسانی تجهیزات مورد نیاز واحد‌های بازرسی اتاق‌های اصناف و تامین دیگر مباحث مالی بازرسان، برخورد با واحد‌های صنفی بی‌انصاف تشدید خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف ایران تاکید کرد: لازم به ذکر است عموم واحد‌های صنفی با انصاف هستند و در تمامی شرایط سخت، پشتیبان نظام و انقلاب بوده‌اند؛ با اندک واحد‌های صنفی که نتوانسته اند در اجرای قانون به طور کامل عمل کنند، نگاه قهری نیست؛ بلکه با توجه به سیاست‌های بازرسی هدفمند و سامانه محور که از سوی اتاق اصناف ایران دنبال می‌شود، رویکرد شکایت محور اولویت خواهد داشت و این تجهیزات لجستیک که شامل خودرو و موتوسیکلت می‌شود، کمک خواهد کرد تا مدت زمان رسیدگی به شکایات مردمی تسریع شود. به این ترتیب با سودجویانی که با آبروی اصناف بازی می‌کنند نیز مماشاتی نخواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع
برنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا