همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

شهرداری تهران تکلیف تخصیص اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی برای موتورسیکلت‌های برقی را اجرا نکرد!

در بودجه امسال شهرداری تهران مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح جایگزینی موتورسیکلت‌های بنزینی با برقی در قالب ارائه تسهیلات به شهروندان تعیین شده اما متاسفانه تا به امروز حتی یک ریال از این بودجه تخصیص داده نشده است!

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از تسنیم، در بودجه سال جاری شهرداری تهران مبلغ 700 میلیارد تومان برای اجرای طرح جایگزینی موتورسیکلت‌های بنزینی با برقی در قالب ارائه تسهیلات به شهروندان تعیین شد. 

سید جعفر تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره اجرای طرح مذکور اظهار کرد: تاکنون شهرداری تهران برای این امر اقدام نکرده است اما در اصلاحیه بودجه پیشنهاداتی برای این ردیف در نظر دارند؛ به دلیل اینکه لایحه ارائه شده از سوی شهرداری ایراداتی داشت، به شهرداری بازگشت داده شد تا ایرادات برطرف شود و نهایتا ببینیم چه پیشنهاد کاربردی و عملیاتی برای این موضوع ارائه می‌دهند.

محسن هرمزی؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران نیز درباره سرانجام این طرح گفت: هم‌اکنون در حال آماده‌سازی لایحه اصلاحی مربوط به تخصیص اعتبار 700 میلیارد تومانی و رایزنی با بانک عامل هستیم.

وی  با بیان اینکه تا پایان دی ماه تکلیف این موضوع روشن خواهد شد که اجرای طرح و نحوه تخصیص اعتبار به چه صورت خواهد بود، ادامه داد: با وجود اصلاحیه‌ای که در این لایحه ایجاد می‌شود، شکل کار حفظ می‌شود و تسهیلات برای جایگزین کردن موتورهای برقی به جای موتورهای بنزینی به متقاضیان ارائه خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تصریح کرد: در کنار این امر، از محل خط اعتباری چین، قرار است 100 هزار دستگاه موتورسیکلت برقی وارد کنیم و در اختیار شهروندان قرار دهیم.

انتهای پیام/

منبع
تسنیم

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا