همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

صفرخانی: تولید قطعات موتورسیکلت نیاز به آموزش دارد

­رئیس اتحادیه تولیدکنندگان قطعات دوچرخه و موتور سیکلت؛ کمبود مواد اولیه‏ بدلیل نوسانات نرخ ارز را از چالش‌های این صنعت عنوان کرد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مصطفی صفرخانی گفت: تعداد محدودی تولید کننده قطعات موتور سیکلت در تهران مشغول کار هستند که در گذشته بیشتر قطعات کاربراتوری تولید می‌کردند؛ مشکلی که در خصوص فعالیت آن‌ها وجود دارد این است که برخی از آن‌ها آموزش‌های لازم را در این خصوص ندیده اند در حالی که تولید قطعات موتور سیکلت به آموزش نیاز دارد‏.

وی نوسانات نرخ ارز را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های این صنعت عنوان کرد و افزود: زمانی که تولید کننده مواد اولیه از فروش آن به دلیل نوسانات ارز جلوگیری می‌کند تولید کننده قطعات هم با کمبود مواد اولیه مواجه می‌شود.

­رئیس اتحادیه تولیدکنندگان قطعات دوچرخه و موتور سیکلت با بیان اینکه برخی تولید کنندگان به صورت زیر زمینی و غیر قانونی فعالیت می‌کنند گفت: برای جلوگیری از فعالیت آن‌ها پیشنهاد داده ایم که تمام قطعات تولیدی استاندارد، شناسه دار شوند، اما تاکنون این اقدام انجام نشده است به همین دلیل تولید قطعات زیر زمینی نیز در بسیاری از مواقع غیر قابل تشخیص است.

انتهای پیام/

منبع
خبرگزاری صدا و سیما

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا