مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

سردار رحیمی: با توجه به قدرت مانور بالای موتورسیکلت این وسیله غالبا از سوی سارقان مورد استفاده قرار می‌گیرد

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: پلیس در راستای مطالبات مردمی با مصادیق بدحجابی و بدپوششی برخورد خواهد کرد و این موضوع به طور جدی در دستور کار پلیس است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در کمیسیون تحول راهور که با حضور مسوولان پلیس راهور پایتخت برگزار شد به موضوع طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران اشاره و اظهار داشت: طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران به طور مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد اما متاسفانه با توجه به تعداد و تردد بالای موتورسیکلت در معابر علیرغم تلاش های صورت گرفته شاهد برخی تخلفات ترافیکی از جمله عبور از چراغ قرمز، حرکت در پیاده رو و… هستیم که بطور جد با این تخلفات برخورد خواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با توجه به قدرت مانور بالای موتورسیکلت این وسیله غالبا از سوی سارقان مورد استفاده قرار می گیرد، تصریح کرد: پوشاندن پلاک وسایل نقلیه از جمله موتورسیکلت تخلف محسوب شده و بطور جدی با این مساله برخورد خواهد شد.

وی افزود: پوشاندن پلاک موتورسیکلت با طلق یا هر وسیله و روش دیگر تخلف محسوب شده و با متخلفان بطور جد برخورد می شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تردد موتورسیکلت های بالای 200 سی سی ممنوع و درصورت مشاهده توقیف خواهند شد، افزود: دربحث ساماندهی موتورسیکلت سواران تاکنون طرح های سلبی و ایجابی بسیاری انجام گرفته است که همه این طرح ها براساس مطالبات مردمی و ساماندهی تردد این وسیله نقلیه و روان سازی ترافیک شهر است.

سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه دربرخی موارد مشاهده می شود برخی بانوان ترک نشین موتورسیکلت ها و سرنشینان خودروها فاقد حجاب و پوشش لازم و مناسب هستند، عنوان داشت: لازم است که شهروندان دقت لازم را درخصوص رعایت شؤونات اسلامی داشته باشند؛ پلیس در راستای مطالبات مردمی با مصادیق بدحجابی و بدپوششی برخورد خواهد کرد و این موضوع بطور جدی در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به صورت هدفمند طرح دستگیری سارقان تابلوهای راهنمایی و رانندگی در دستور کار پلیس های پیشگیری و راهور وجود دارد و در این زمنیه باندهایی دستگیر شده که غالبا پیمانکارانی بوده اند که در این حوزه فعالیت داشته اند.

انتهای پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
فارس
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا