همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

حمید سیفی: پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی همدان تجهیز می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه پیست موتورسواری و اتومبیلرانی این استان براساس استانداردهای لازم تجهیز و حرفه‌ای می‌شود گفت: هم اکنون مراحل ساخت سکوی تماشاگران و ساختمان اداری و آموزشی هیات موتورسواری در مجموعه شهید مفتح همدان در حال انجام است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایرنا، حمید سیفی، با بیان اینکه هیات موتورسواری و اتومبیل رانی از هیات‌های موفق استان همدان به شمار می‌رود، افزود: استقبال بسیار خوبی از این ۲ رشته ورزشی به خصوص در بین جوانان شده است و شاهد روند روبه رشد ورزشکاران هستیم.

وی خاطرنشان کرد: فضایی را در مجموعه ورزشی شهید مفتح ایجاد کرده‌ایم تا ورزشکاران بتوانند در این محیط نسبت به فعالیت رقابتی و تمرینی ورزش‌های موتورسواری و اتومبیل‌رانی اقدام کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به اینکه این استان در ۲ بخش موتورسواری و اتومبیل‌رانی از قهرمانان ارزنده‌ای برخوردار است، گفت: باید با تجهیز امکانات لازم زمینه رشد و بالندگی بیشتر ورزشکاران این رشته را فراهم کرد.

جمعه شب گذشته نیز برای نخستین بار مسابقات اتومبیل رانی اسلالوم با شرکت ۲۸ نفر در چهار کلاس مثبت و منفی ۱۵۰۰ و کلاس آزاد در همدان برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها، محمد محراب میرزایی، بهنام مهراد پور، رضا احمدی نژاد، مهدیه شعبانی و پریسا ترکمان عناوین نخست کلاس‌های مختلف را به خود اختصاص دادند.

پایان پیام/

منبع
ایرنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا