مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مجتبی قهرمانی از صدور دستور ویژه قضایی برای ایجاد شرایط برگزاری آزمون و صدور گواهینامه موتورسیکلت در بندرعباس خبر داد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: به منظور صیانت از حقوق عامه، دستور ویژه قضایی برای ایجاد شرایط برگزاری آزمون و صدور گواهینامه موتورسیکلت در بندرعباس صادر شده است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از میزان، مجتبی قهرمانی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت: با توجه به گزارشات واصله، عدم وجود شرایط لازم برای آموزش، برگزاری آزمون و صدور گواهینامه موتور سیکلت در بندرعباس منجر به ایجاد مشکلات و مشقات فراوانی برای متقاضیان در این شهر شده بود که بر این اساس دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با ورود به موضوع، نسبت به صدور دستور قضایی و اتخاذ تمهیدات لازم برای رفع این مشکل اقدام نموده است.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه با تعیین مهلت ۲۰ روزه و طی دستوری از پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان و دیگر دستگاه‌های مسئول خواسته شد، فوراً نسبت به فراهم سازی شرایط و ایجاد مراکز و امکانات لازم جهت برگزاری آزمون و صدور گواهینامه موتور سیکلت در بندرعباس اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان تصریح کرد: همچنین از پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان و دیگر دستگاه‌های مسئول خواسته شده است نتیجه اقدامات خود را فوراً به این دادستانی اعلام نمایند.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
میزان
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا