درباره محمدعلی نژادیان موسس پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

محمدعلی نژادیان، در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۵۸ در تهران متولد شد. او عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی است و حدود ۲۱ سال به‌طور مستمر در صنعت موتورسیکلت ایران فعالیت دارد.

وی از سن نوجوانی فعالیت‌های مختلف فرهنگی انجام داده و در حال حاضر نیز صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر مجله صنعت موتورسیکلت و همچنین پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز با (گرایش اختصاصی و زمینه علوم پایه و فنی و مهندسی- خودروسازی و تعمیرات خودرو) است.

محمدعلی نژادیان علاوه بر رسانه‌های فوق مدیرمسئول پایگاه خبری موفقیت‌شناسی (با زمینه فرهنگی و اجتماعی) وهمچنین انتشارات موفقیت‌شناسی است که تا به حال چندین کتاب دانشگاهی نیز منتشر کرده است و  حدود ۳ سال عضو هیات تحریریه «نشریه چشمه» متعلق به دانشگاه تربیت مدرس بوده است.

وی طراح و سازنده سایت است و در سال ۱۳۹۸ شرکت «نوآوران موتورسیکلت کالا» را تاسیس کرد و در این مجموعه سایت فروش آنلاین «سیکلت کالا» که یک مارکت پِلِیس برای فروش موتورسیکلت و دوچرخه توسط فروشندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان است و همچنین سایت «سیکلت بانک» را برای آگهی و تبلیغات تاسیس کرد.

نژادیان مولف 7 کتاب است و در سال 1398 در جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان دانش‌آموخته برتر و پژوهشگر برتر واحد علوم و تحقیقات برگزیده شد و کتاب‌های «موفقیت‌شناسی اقتصادی در راستای حمایت از تولید داخلی» و «تاریخچه صنعت موتورسیکلت ایران» که توسط وی تالیف شده است به‌عنوان کتاب برتر انتخاب شد.

وی در سال های گذشته نیز در طی دوران دانشجویی، به عنوان پژوهشگر برتر ۱۳۹۳، کارآفرین برتر دانشگاهی ۱۳۹۴ و دانشجوی نمونه ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد و تقدیرنامه های بسیاری را از مسئولان نظام برای فعالیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی دریافت کرده است.

نژادیان پس از اخذ دیپلم ریاضی و فیزیک از دبیرستان مروی تهران، وارد دانشگاه آزاد اسلامی شد و در مقطع کاردانی، رشته مکانیک گرایش صنایع اتومبیل، در مقطع کارشناسی، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو و در مقطع کارشناسی ارشد، مدیریت کارآفرینی، گرایش کسب و کار جدید را تحصیل کرد و در حال حاضر دانشجوی دکتری کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین است.

ایشان علاوه بر رشته‌های فوق، دوره‌های مختلف علمی، از جمله مهندسی فروش، مدیریت حل خلاقانه مسائل به روش تریز و همچنین مدیریت (ام.بی.ای)، گرایش تخصصی مدیریت استراتژیک را در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آموخته است.

نژادیان در سال ۱۳۹۷، در کتاب «موفقیت‌شناسی اقتصادی در راستای حمایت از تولید داخلی» که برای باشگاه پژهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی تالیف کرد، در فصل هفتم این کتاب، یک طرح ملی پرونده اجتماعی شهروندان بر اساس حسن‌پیشینه و سوءپیشینه توسط سامانه فدا را مطرح کرد که بسیار مورد توجه مسئولان کشور و رسانه‌ها قرار گرفت و در نهایت این طرح به مجلس شورای اسلامی و همچنین به دستور سردار پاسدار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی به سردار دکتر قصری، ریاست محترم پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا برای بررسی ارجاع شد. وی در سال 1398 این طرح را در قالب یک کتاب منتشر کرد.

سایت رسمی و اختصاصی محمدعلی نژادیان:  www.successology.ir

برای اطلاع بیشتر درباره موتورسیکلت نیوز اینجا را کلیک کنید.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا