همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

سرهنگ بساطی: ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها باید از بیرون بازار بزرگ آغاز شود

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها باید از بیرون بازار بزرگ آغاز شود.

 به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایمنا، سرهنگ حسین بساطی امروز _سه‌شنبه دهم مردادماه_ در جلسه هم‌اندیشی ارگان‌های شهری به منظور ارائه راهکارهای ایمنی و ساماندهی بازار بزرگ اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی و کلان در شهر اصفهان، ایمنی بازار است، بنابراین می‌طلبد که به سمت اقدامات عملیاتی و میدانی در این عرصه قدم برداریم.

وی با تاکید بر اینکه در این خصوص نباید تنها نقش پلیس را مدنظر داشت، افزود: تمام دستگاه‌ها باید در راستای رفع مشکلات بازار بزرگ اصفهان کمک کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: ۸۰ درصد موتورسیکلت‌هایی که در بازار تردد می‌کنند، متعلق به بازاریان است که در این خصوص بازاریان باید نسبت به نیاوردن موتورسیکلت به بازار اقناع شوند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه پارکینگ و زیرساخت لازم برای منع تردد موتورسیکلت پیش‌بینی نشده است، نباید انتظار داشت که موتورسیکلت در بازار تردد نکند.

سرهنگ بساطی با اشاره به اینکه پارکینگ در بازار وجود دارد، اما ایمن‌سازی آن انجام نشده است، گفت: ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها باید از بیرون بازار بزرگ آغاز شود.

وی خاطرنشان کرد: هیئت امنای ستادی نمی‌تواند به رفع مشکلات بازار کمک کند، چراکه هیئت امنا باید توان اجرایی و منابع مالی برای انجام اقدامات را داشته باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: در بخش مدیریت بحران بازار نیز مشکلات زیادی وجود دارد و نیازمند ایجاد پایش تصویری و مانیتورینگ برای بازار هستیم.

پایان پیام/

منبع
ایمنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا