همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

درباره جزئیات توسعه خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران

به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات با همکاری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، افکارسنجی در مراکز معاینه فنی انجام می‌شود.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایمنا، دیروز _ شنبه بیست‌وهفتم خردادماه _ در نشستی با حضور عطاء الله رفیعی آتانی رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، شادی مالکی مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به همراه جمعی از مدیران ابعاد همکاری مشترک دو مجموعه بررسی شد.

در این نشست موضوعاتی با محوریت ارتقای خدمات‌رسانی به شهروندان، بهبود خدمات براساس نیاز ذی‌نفعان و اتخاذ تصمیمات و اجرای طرح‌ها با زمینه و بنیان پژوهشی و دانش‌محور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد با توجه به ظرفیت و توانمندی مرکز مطالعات نسبت به ارزیابی و پایش سطح خدمات در مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار با استفاده از نظرسنجی و افکارسنجی در ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، فنی و اقتصادی اقدام شود.

سال ۱۴۰۰، نظرسنجی توسط مرکز مطالعات با جامعه آماری بیش از ۵۰۰ پرسش‌نامه انجام شد. بیشتر این جامعه هدف اولویت انتخاب مراکز نزدیک به محل سکونت و محل کار را برای انجام معاینه فنی خودرو خود در نظر داشتند، این ستاد در همین راستا و با توجه به اهمیت قابل دسترس بودن این خدمات (دسترسی محلی) برای شهروندان نسبت به توسعه واحدهای سیار معاینه فنی اقدام کرده است.

در ادامه جلسه ضمن اعلام نیازهای پژوهشی ستاد معاینه فنی و آمادگی دو مجموعه برای همکاری علمی، انجام پروژه مطالعاتی مشترک درباره تأثیر معاینه فنی وسایل نقلیه به ویژه موتورسیکلت‌ها در ابعاد ایمنی و محیط زیست، مورد توافق قرار گرفت.

به‌روزرسانی نتایج پژوهش گسترش مراکز معاینه فنی که طی سال‌های گذشته انجام شده و در حال حاضر به دلیل توسعه خطوط نیازمند بازنگری است از دیگر دستاوردهای این نشست بود. در پایان نشست مقرر شد به منظور بررسی ابعاد همکاری میان دو مجموعه کمیته مشترک کارشناسی در کمتر از دو هفته تشکیل شود.

«آبشناسان» «سراج» «نیایش» «مرکز الغدیر» «معاینه فنی سیار شماره ۴» «مرکز ابوذر» «مرکز خاوران» «مرکز امام رضا (ع)» «مرکز ایران خودرو» «مرکز شهید چمران» «مرکز دماوند» «مرکز چیتگر» «مرکز زمان‌آباد» «مرکز بیهقی» «مرکز شقایق» «مرکز فداییان اسلام» از مراکز برتر معاینه فنی تهران است.

سال ۱۴۰۲ سه مرکز معاینه فنی خودرو در شمال تهران ایجاد می‌شود که به گفته مهدی صباغ، شهردار منطقه یک این مراکز با هدف تکمیل سرانه‌های خدماتی منطقه و تسهیل خدمات‌رسانی به شهروندان با مالکیت شهرداری احداث خواهد شد.

این مراکز در پایانه شهید دستواره، بلوار اوشان و بزرگراه شهید بابایی (ورودی بوستان یاس فاطمی) ایجاد می‌شود تا تردد شهروندان منطقه برای معاینه فنی به شرق و غرب تهران را کاهش دهد.

پایان پیام/

منبع
ایمنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا