مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

در سومین سالگرد تاسیس «موتورسیکلت نیوز» مدیرمسئول این رسانه توسط مالک شرکت معروف تهدید شد

به‌دلیل روشنگری‌های این رسانه مدتی پیش یکی از مونتاژکنندگان موتورسیکلت طی یک تماس تلفنی مدیرمسئول موتورسیکلت نیوز را تهدید کرد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، محمدعلی نژادیان گفت: با یاری از خداوند سبحان و اعتقاد به این که عالم محضر خداست و همواره ناظر بر اعمال انسان است و همچنین با اعتقاد به اصول اخلاق اسلامی، رعایت قانون مطبوعات و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در تیر 1398 «موتورسیکلت نیوز» تاسیس شد.

وی عنوان کرد: پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و ماهنامه صنعت موتورسیکلت که در سال 1397 با اهداف بهبود، تعالی و پیشرفت این صنعت و همچنین زدودن ناخالصی‌های حاکم بر این حوزه تاسیس شد، خیلی زود به‌عنوان اولین و تنها رسانه‌های اختصاصی فعال در این صنعت توانست مخاطبان خود را از سراسر کشور جذب کند. اما، عده‌ای که در این صنعت به دنبال (انحصار، فساد، سوءاستفاده و تکروی) هستند، از روش‌های مختلف (تطمیع و تهدید) سعی بر ایجاد مانع برای این دو رسانه کردند که موفق نشدند.

نژادیان افزود: از این پس نیز ما به‌عنوان سرباز فرهنگی کشور همچنان با قدرت و ابتکار عمل‌های بیشتری به فعالیت‌های رسانه‌ای خود ادامه خواهیم داد و صدای مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان سالم خواهیم بود.

مدیرمسئول موتورسیکلت نیوز در نهایت گفت: همه ما مدیون خون شهدای این سرزمین هستیم و جلوی هرگونه اعمالی که جامعه ایران را دچار آسیب کند خواهیم ایستاد.


بیشتر بخوانید:

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
خبرنگار
محمدعلی نژادیان
منبع
موتورسیکلت نیوز
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا