نمایشگاه ١٢٨ کانتون چین به صورت آنلاین افتتاح شد
نمایشگاه ١٢٨ کانتون چین به صورت آنلاین افتتاح شد
نمایشگاه ١٢٨ کانتون چين از 15 تا 24 اکتبر ٢٠٢٠ به صورت آنلاین برگزار مى شود.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، نمایشگاه واردات و صادرات چین که با نام نمایشگاه کانتون نیز شناخته می شود، روز پنجشنبه به صورت آنلاین و با حضور وزیر بازرگانی (ژونگ شان) و فرماندار گوانگدونگ (مازینگروی) در مراسم افتتاحیه آن در گوانگجو، مرکز استان گوانگدونگ آغاز به کار کرد.

نمایشگاه کانتون یک پلت فرمِ محوری است که تجارت بین المللی چین را گسترش می دهد.

تحت شرایط خاص امسال تصمیم دولت چین برای میزبانی آنلاین رویداد نشان دهنده نگرش بسیار مسئولانه آن در قبال پاسخگویی به تأثیرات همه گیر COVID-19 است.

این حرکت ضمن تثبیت جریان تجارت خارجی و سرمایه گذاری، به حفظ عملکرد ایمن و روان زنجیره های تأمین صنعتی و جهانی کمک خواهد کرد. این امر برای ارتقا و ادغام بیشتر منطقه خلیج بزرگ گوانگدونگ، هنگ کنگ، ماکائو و پیشبرد ساخت منطقه خلیج مفید است.

در همین زمان، قالب آنلاین با هماهنگی عملیات تجاری به پیشگیری و کنترل اپیدمی کمک می کند. این یک سیستم تجارت چند جانبه و جهانی سازی اقتصادی را تشویق می کند.

تا به امروز، نزدیک به ۲۶۰۰۰ شرکت از داخل و خارج از چین در نمایشگاه کانتون که به عنوان غرفه دار برگزار می شود، بیش از ۲٫۴ میلیون محصول را به نمایش گذاشته اند.

در همین حال، خریداران از بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه در این رویداد ثبت نام کرده و به دنبال فرصت های جدید تجاری هستند.

برگزارکنندگان گفتند که وب سایت رسمی Canton Fair با خدمات بهتر، عملکردهای سیستم عامل و تجارب ارائه شده به ویژه در ثبت نام خریدار، جستجوی محصول و گفتگوهای تجاری آنلاین ارتقا یافته است. آنها افزودند که این پیشرفت ها به دسترسی و جستجو و مذاکرات تجاری به تأمین کنندگان و خریداران کمک خواهد کرد. وب سایت رسمی این نمایشگاه خدمات ۲۴ ساعته ارائه می دهد.

خریداران از سراسر جهان برای تبلیغات، پیشنهادات و معاملات امضا شده در فضای ابری در سراسر جهان به این رویداد دعوت می شوند. در حالی که مشاغل صادرات محور از بستر توسعه بازار استفاده کامل می کنند. سازمان دهندگان گفتند، جامعه تجارت جهانی را به همکاری نزدیکتر می کند و فرصت های جدید بیشتری را برای پیشرفت های سودمند متقابل ایجاد می کند.

در اطلاعیه این نمایشگاه بیان شده است که برگزاری آنلاین این نشست باعث می شود تا نمایشگاه بتواند نقش خود را به عنوان بستری برای گشودن همه جانبه ایفا کند و توسعه پایدار و سالم تجارت خارجی را در میان کنترل اپیدمی (کوئید١٩) ضمن تمرکز بر زنجیره های تأمین صنعتی ارتقا بخشد. ما تلاش خواهیم کرد تا خدمات با کیفیت و مناسب برای غرفه داران و خریداران ارائه دهیم. مشاغل داخلی و خارجی از حضور در نمایشگاه استقبال می کنند.

براى بازدید از نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:

در افتتاحیه نمایشگاه ۱۲۷ کانتون نخست وزیر چین خواستار دستیابی به نتایج مفید شد

تاریخ و نحوه برگزارى نمایشگاه بین المللی کانتون چین در سال ٢٠٢٠ مشخص شد

نمایشگاه کانتون چین در ژوئن ۲۰۲۰ به صورت آنلاین راه اندازی می شود

  • نویسنده : محمدعلى نژاديان
  • منبع خبر : Canton Fair