بیش از ۳ میلیون موتورسیکلت در سطح استان تهران تردد می‌کنند

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران صبح امروز در آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی غرب استان تهران در اردوگاه شهید منتظری شهریار اظهار کرد: سردار خانچرلی زحمات بسیار زیادی در این منطقه طی سال‌های اخیر کشیدند و سردار ظهیری نیز به عنوان فرمانده‌ای شناخته شده و پرتلاش حاضر می‌شود که انشاءالله با کمک تمامی مسؤولان ۶ شهرستان غرب استان تهران مسائل و موضوعات انتظامی و امنیتی پیگیری شود.

وی افزود: بهارستان با بیش از ۷۰۰ هزار نفر جمعیت که متراکم‌ترین شهر است و باید ظرفیت نیروی انتظامی را هم دید و به نظر من باید حداقل ۱۰ هزار میلیارد تومان به بودجه نیروی انتظامی اضافه شود تا کمبودهای آن جبران شود.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران بیان کرد: نیروی انتظامی به عنوان پیشانی نظام و ارتباط مستقیم با مردم باید توجه و نگاه ویژه‌ای به آن مخصوصاً در حوزه رفاهی و معیشتی شود اما با تمام کمبودها نیروی انتظامی خوش درخشیده است.

گودرزی تصریح کرد: تعداد خودرو در سطح استان تهران بیش از ۴ میلیون وسیله و تعداد موتورسیکلت‌ها بیش از ۳ میلیون وسیله بوده و مسائل استان تهران غیرقابل قیاس با نقاط دیگر است که باید فکری شود.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا