رالی زنان با خودروهای تاریخی و رالی موتورسیکلت‌های سنگین

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

به گزارش موتورسيكلت نيوز، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت هفته گردشگری و دفاع مقدس ۳۲ رویداد دیگر را ترتیب داده است که رالی‌تور خودروهای تاریخی، موتورسیکلت‌های سنگین و شهری، خودروهای دودیفرانسیل، آموزش رایگان مقدماتی و حرفه‌ای مهارت‌های اتومبیلرانی و موتورسواری، تور طبیعت‌گردی، دوره آموزشی تردد ایمن و گردشگری کودک و همایش خودروهای مسافرتی از آن جمله است.

رالی ‌تور خودروهای کلاسیک به رانندگی زنان در مسیر تهران ـ نمک آبرود از نهم مهرماه آغاز می شود و تا ۱۱ مهر ادامه دارد. همزمان با آغاز هفته گردشگری و دفاع مقدس در روز دوم مهرماه آموزش رایگان موتورسواری برای زنان و مردان در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد.

همایش اتومبیل‌های اسپرت شهری و آر سی در استان البرز، رالی گردشگری خودروهای دودیفرانسیل در استان فارس، و رالی خودروهای دودیفرانسیل از کاخ مروارید کرج به مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از دیگر رویدادهایی است که روز جمعه (چهارم مهرماه) در حال برگزاری است.

رالی گردشگری موتورسیکلت‌سواران ۹ مهر از محل وزارت میراث‌فرهنگی به مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، رالی موتورسیکلت‌های سنگین ۹ تا ۱۱ مهر در مسیر وزارت میراث‌فرهنگی ـ نمک آبرود، رالی تور خانوادگی گردشگری هرمزگان ـ رودان ۱۰ مهر، رالی تور خودروهای دو دیفرانسیل، رالی تور وسیله‌های نقلیه تاریخی و رالی تور موتورسیکلت‌های سنگین در مشهد، همایش رالی‌ تور شهری خودروهای تاریخی و دو دیفرانسیل در همدان، رالی کویرنوردی در استان یزد در روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر برگزار می‌شود.

رالی تور طبیعت‌گردی سافاری ۱۱ مهر در استان لرستان، همایش کلوپ سافاری با هدف پاکسازی کویر ۱۰ تا ۱۱ مهر در کویر مرنجاب، رالی تور وسیله‌های نقلیه تاریخی ۱۱ مهر به طور همزمان در استان‌های فارس، اصفهان، یزد، آذربایجان شرقی، بوشهر، البرز و قزوین برگزار خواهد شد.

کانون جهانگردی و اتومبیلراتی اعلام کرده این رویدادها را با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد و برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶۶۷۴۹۹۷۱-۰۲۱ تا ۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا