موتورسنگین جدید بنلی در نمایشگاه موتورسیکلت چونگ کینگ ۲۰۲۰
موتورسنگین جدید بنلی در نمایشگاه موتورسیکلت چونگ کینگ ۲۰۲۰
پیش بینی می شود 1200GT جدید در اوایل سال 2021 برای بازار آسیا در دسترس باشد و قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، مدتی است که مدل های دوچرخ بزرگ چینی در اندازه کمتر از ۱۰۰۰ سی سی باقی مانده اند. با این وجود پس از ایجاد مشارکت با مارک های معروف از غرب و میلیون ها دلار سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه، این مانع در حال شکسته شدن است.

در ماه مه، CF Moto بزرگ ترین موتورسیکلت خود را در حجم ۱۲۷۹ سی سی به بازار عرضه کرده است. البته فعلاً فقط برای استفاده پلیس بود و یک مدل غیرنظامی هنوز در دسترس قرار نگرفته است.

بنلی ایتالیایی که از سال ۲۰۰۵ مالکیت آن متعلق به غول تولیدی چینی، شرکت Quianjiang Motor Company (QJ است، با موتورسیکلت ۱۲۰۰ سی سی خود پاسخ داده است: ۱۲۰۰GT.

در نمایشگاه اخیر چونگ کینگ در چین، بنلی ۱۲۰۰ GT جدید دارای ویژگی های بسیار امیدوار کننده ای است. این محصول برخلاف BMW R 1200 RT خواهد بود و از تکنولوژی و ویژگی های مشابه (مانند CF1250J) برخوردار است.

این نمایشگاه از ابهت EICMA یا Intermot برخوردار نیست، اما با توجه به اینکه امسال هیچ کدام از این دو مورد برگزار نمی شوند، ما فقط باید با نمایشگاه چونگ کینگ ۲۰۲۰ کنار بیاییم و یکی از بزرگ ترین جاذبه های رویداد امسال رونمایی از محصول جدید بنلی، ۱۲۰۰GT بود.

  • نویسنده : محمدعلی نژادیان
  • منبع خبر : motopinas & zigwheels