برگزاری هجدهمین نمایشگاه سالانه بین المللی موتورسیکلت چین (CIMA) / شگفتانه بنلی در این نمایشگاه چه خواهد بود؟
برگزاری هجدهمین نمایشگاه سالانه بین المللی موتورسیکلت چین (CIMA) / شگفتانه بنلی در این نمایشگاه چه خواهد بود؟
آیا بنلی یک ابر موتور دو سیلندر را ترسیم می کند؟ شاید یک مدل جدید دیده نشده و یک قوای محرکه شگفت انگیز را به این رویداد بیاورد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۲ سپتامبر سال ۲۰۲۰ برگزار می شود. از آنجا که هر دو نمایشگاه ایکما و اینترموت رویدادهای خود را برای سال جاری اعلام کرده اند و لغو شده اند، ظاهرا این تنها نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت است که باقی مانده است. طبق اعلام رسانه ها، بنلی متعلق به غول چینی Qianjiang، قصد دارد یکی از ستاره های این مراسم باشد که در حال آماده کردن چند شگفتانه برای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به موتورسیکلت در این نمایشگاه است.

این شرکت در اوت سال ۲۰۲۰ میلادی، Leoncino 250 را در چین راه اندازی کرد. همچنین، گمانه زنی ها در مورد TRK 800 از سال های گذشته مطرح بوده است.

رسانه ها پیش بینی می کنند که شکل پوشش کلاچ به طور خاص، با رئوس متمایز دایره ای که به صورت نامنظم درآمیخته، آشنا به نظر می رسد.آیا این چهار سیلندر MV Agusta است که اخیراً تعویض شده است؟

آیا بنلی به سادگی تصویری تصادفی گرفته است تا از آن برای تیزر تبلیغاتی خود استفاده کند یا ارتباط دیگری وجود دارد؟ شاید این شرکت طرح خود را به بنلی فروخته است!

باید منتظر بود تا ببینیم شگفتانه های بنلی برای نمایشگاه امسال چیست؟

  • نویسنده : محمدعلی نژادیان
  • منبع خبر : Rideapart & bennetts