حتی یک نفر تلفات کمتر رانندگی خانواده ای را نجات می دهد

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، مازیار ناظمی در مراسم امضای تفاهم نامه این فدراسیون با سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: آقای محسنی رییس سازمان ورزش شهرداری مدیری عملگرا و با برنامه هستند و خوشحالیم امروز با حضور ایشان تفاهم نامه دو نهاد امضاء شد.

 وی با بیان اینکه فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری فقط یک فدراسیون حرفه ای به معنای برگزاری مسابقات نیست گفت: این فدراسیون یک مسئولیت اجتماعی و مفصل در حوزه ورزش شهروندی و ورزش همگانی دارد که جزو ماموریت‌های شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری است.

ناظمی با بیان اینکه مردم ایران نیاز به شادی و نشاط اجتماعی دارند گفت: شهرداری سهم مهمی در این موضوع دارد و بسیار خوشحالم که این اتفاق خوب امروز افتاد ما به جوانان مملکت بدهکاریم و امیدوارم برای ایجاد در شادی آنها بتوانیم قدمی برداریم.
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با اشاره به راه‌اندازی آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: این آکادمی را برای آموزش بیشتر  نه تنها در سطح حرفه‌ای و قهرمانی بلکه در سطح شهروندی و همگانی راه اندازی کردیم.

 ناظمی با اشاره به آمار تلفات رانندگی در کشور ادامه داد: اگر بتوانیم حتی یک نفر تلفات کمتر رانندگی داشته باشیم یعنی خانواده ای را نجات داده ایم و امیدوارم به این وسیله کاری برای مردم و برای نشاط و شادمانی آنها کرده باشیم.​

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا