مسدود شدن کارت سوخت موتورسیکلت‌ های توقیفی

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، کاویانی ازنگهداری بیش از ۱۳ هزار دستگاه موتورسیکلت وخودرو در پارکینگ‌های استان قم خبرداد و گفت: کارت سوخت خودورها و موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ ها تا یک ماه آینده مسدود خواهند شد. 

وی تعیین تکلیف کارت سوخت این وسائط نقلیه را ضروری دانست و از صاحبان خودورها و موتورسیکلت‌های توقیفی خواست نسبت به تعین تکلیف وسایط نقلیه خود اقدام کنند.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تسریع در گازرسانی به مرغداری‌ها وگلخانه‌های اطراف قاهان را از مصوبات دیگر این نشست بیان کرد.

کاویانی جلوگیری از قاچاق سوخت را از مزایای جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت مایع خواند و گفت: ۵۰۰ واحدصنعتی، تولیدی و کشاورزی در برنامه هدف قراردارد که در حال پیگیری واجراست.

دبیر شورا‌ی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری از پلاک گذاری ۶۰۰ دستگاه ماشین الات کشاورزی استان خبرداد و افزود:  پلاک گذاری یک هزار تراکتور وکمباین تا پایان شهریور از دیگر مصوبات این نشست بود.

نماینده شرکت فرآورده‌های نفتی استان هم در این نشست از کاهش ۲۱ درصدی مصرف بنزین مردم استان قم در چهار ماهه نخست سال خبرداد.

آقای سعیدی شیوع کرونا وسهمیه بندی سوخت را دوعامل این کاهش مصرف بنزین شهروندان قمی عنوان کرد.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا