اطلاعیه نمایشگاه موتورسیکلت ایکما ایتالیا براى رویداد ٢٠٢٠
اطلاعیه نمایشگاه موتورسیکلت ایکما ایتالیا براى رویداد ٢٠٢٠
هفتاد و هشتمين نمايشگاه بين المللى ايكما ايتاليا به دليل شيوع كرونا ويروس به سال ٢٠٢١ موكول شد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، آقاى پائولو مگری مدیرعامل ایکما گفت: این نمایشگاه که یک مدل موفق و مهمترین فرصت برای تجارت b2c و b2b است، با یک تصمیم جمعى به دلیل سلامتى غرفه داران و بازدیدکنندگان به تعویق افتاد.

قابل ذکر است که نمایشگاه «EICMA» که مخفف (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) است، از سال ۱۹۱۴ برگزار شده است. این نمایشگاه مهم‌ترین و معروف‌ترین رویداد تجاری در سطح جهانی است و از لحاظ بازدید کنندگان، اپراتورها و مطبوعات در سطح بین‌المللی به‌عنوان پربازدیدترین رویداد جهان است.

در این نمایشگاه انواع محصولات جدید دوچرخ مانند موتورسیکلت‌، دوچرخه‌، اسکوتر و راه‌حل‌های حمل‌و‌نقل شهری سازگار با محیط زیست و ایمن به نمایش گذاشته می‌شود. قابل ذکر است که حدود ۶۰درصد از غرفه‌های این نمایشگاه بین‌المللی است. همچنین استارتاپ‌ها و ایده‌های نوآورانه توسط دانشجویان رشته‌های مهندسی و برندهای نوظهور بخشی جدایی‌ناپذیر از این نمایشگاه هستند.

از جمله موارد بی‌شماری که EICMA را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و بهترین رویدادهای جهانی تبدیل می‌کند، عبارتند از: نوآوری‌های بی‌شمار در محصولات، کنفرانس‌های مطبوعاتی بین‌المللی، کارگاه‌های فنی، حضور رانندگان کلاس جهانی، داشتن فضای رانندگی در یک منطقه اختصاصی در فضای باز و…

  • خبرنگار : محمدعلى نژاديان
  • منبع خبر : Eicma